کد خبر: 13158

در ادامه اختلافات و درگیری‌های مسلحانه گروه‌های تروریستی، منطقه «غوطه شرقی دمشق» شاهد ترور مسئول دایره ترورهای «داعش» و زبده‌ترین تک‌تیرانداز این گروه تروریستی تکفیری توسط افراد مسلح ناشناس بود.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، درگیری بین گروه‌های مسلح تروریستی با هلاکت دو سرکرده گروه تروریستی تکفیری «داعش» در منطقه «غوطه شرقی دمشق» بار دیگر از سرگرفته شد.


افراد مسلح ناشناس روز گذشته «جهاد الخولی»، ملقب به «ابو عبیده سوری» را که مسئول دایره ترورهای داعش در استان دمشق به شمار می‌آمد و همچنین «ابو ایهم»، زبده‌ترین تک‌تیرانداز داعش در منطقه غوطه شرقی دمشق را ترور کردند.

این ترور در یکی از شهرک‌های غوطه شرقی روی داد و هویت عاملان ناشناس است، اما داعش گروه تروریستی «جیش الاسلام» به سرکردگی «زهران علوش» را متهم به این ترورها کرده است، چراکه از یک سو این افراد تحت پیگرد جیش الاسلام بودند و از سوی دیگر داعش و جیش الاسلام در ریف دمشق با یکدیگر رقابت دارند و بارها مقابل هم صف آرایی کرده‌اند.

جیش الاسلام به دلیل ترور دو سرکرده‌اش به نام‌های «الخطاب الشیفونی» و «نبیل عدس» که از سرکرده‌های صف اول این گروه وابسته به عربستان سعودی به شمار می‌آمدند، دستور پیگرد ابو عبیده را صادر کرده بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری