کد خبر: 13002

صادق آهنگران گفت: رفتار ظریف در تاریخ انقلاب ما ننگی بود که به هیچ صورتی قابل توجیه نیست.

به گزارش قم خبر، اهوازنیوز نوشت: حاج صادق آهنگران، مداح اهل بیت و دوران دفاع مقدس در خصوص اقدام اخیر وزیرخارجه کشور به خبرنگار ما گفت: نمیدانم چرا این قضیه اتفاق افتاد، هیچ گاه در طول دوران انقلاب با چنین موردی برخورد نداشتیم که یک نفر از یک کشور انقلابی و اسلامی با گرگ خونخواری که تاکنون میلیون ها آدم را قتل عام کرده، قدم بزند.


آهنگران ادامه داد: این کار ظریف، باعث شرمندگی کشور ما شد که با هیچ توجیهی قابل دفاع نیست. دشمن اصلی ما آمریکا بوده و هست و خواهد بود و ما هرچه با دشمن محکم تر و با صلابت برخورد کنیم عزت نفس ما بالاتر می رود و هرچه کرنش بیشتری داشته باشیم آن کشور بیشتر بر ما مسلط می شود و ما ذلیل می شویم؛ چرا که خوی استکبار همین بوده و ذاتش ظلم است.

وی با بیان این که رفتار ظریف ننگی برای تاریخ انقلاب بود، اظهار داشت: وقتی صلابت امام راحل و تشرش به آمریکا را به یاد می آوریم، یا صلابت مقام معظم رهبری را، این کار بسیار ناشایست و توهینی که به مردم کشور ما شد قابل توجیه نیست و انشالله که خدا این قضیه را حل کند.

حاج صادق آهنگران در پایان گفت: مقام معظم رهبری همیشه فرموده ما دولت ها را تقویت می کنیم. لذا باید دولتی را که الان مشغول به کار است تقویت کرد. برخورد با این قضیه در واقع کار مجلس و مردم است که این خود بیانگر روشنگری مردم است.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری