کد خبر: 12933

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش آخرین جزئیات از پرسش مهر رئیس جمهور را اعلام کرد و گفت: دانش‌آموزان تا ۱۵بهمن فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه پرسش مهر ارسال کنند.

به گزارش قم خبر، حمیدرضا کفاش در گفت‌وگو با فارس، آخرین جزئیات پرسش مهر رئیس جمهور را اعلام کرد.


وی گفت: رئیس جمهور مهرماه امسال در رابطه با موضوع آب سؤالی را برای دانش‌آموزان مطرح کرد که تهیه دستورالعمل و آموزش دانش‌آموزان تا امروز به پایان رسیده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: سازمان دانش‌آموزی نیز در این ارتباط به کمک اداره کل فرهنگی و هنری آمده است و طبق پیشنهادی که ریس سازمان جوانان هلال احمر داشت، مقرر شد تا تشکل‌های دیگر نیز درگیر این موضوع شوند.

وی یادآور شد: بنابراین مقرر شد حضور تشکل‌های دیگر را مطرح کنیم چون پرسش مهر رئیس جمهور یک موضوع ملی است و منافع کشور را در پی دارد.

کفاش با اشاره به سفر خود به استان‌ها و شهرستان‌ها گفت: استقبال از پرسش مهر بسیار خوب است و دانش‌آموزان تا ۱۵ بهمن فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.

وی تأکید کرد: تا پایان سال نتایج نهایی پرسش مهر رئیس جمهور مشخص می‌شود و امیدواریم کنگره آن در اوایل سال ۹۴ برگزار شود.

به گزارش فارس، پرسش مهر رئیس‌جمهور در سال ۹۳: «عزیزانم، ایران ما با مشکل جدی کمبود آب روبروست، هر کدام از ما چگونه از آب‌های ایران، می‌توانیم بهتر نگهداری و استفاده کنیم؟».

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری