کد خبر: 12866

رئیس شورای رقابت با بیان اینکه گزارش پرونده رانت ۶۵۰ میلیون یورویی در این شورا قرائت شد، گفت: به محض دریافت پاسخ‌های بانک مرکزی نظر نهایی خود را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش قم خبر؛ رضا شیوا در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص روند بررسی پرونده رانت ۶۵۰ میلیون یورویی که قرار بود این هفته در جلسه شورای رقابت انجام شود، اظهارداشت: کارشناسان شورا در جلسه این هفته گزارش خود را در مورد رانت ۶۵۰ میلیون یورویی با در نظر گرفتن گزارشات دریافتی از دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور قرائت کردند.


وی با بیان اینکه در این جلسه نکات مختلفی در مورد پرونده مذکور مطرح شد، افزود: در نهایت شورای رقابت برای اعلام نظر نهایی خود سوالاتی را از بانک مرکزی مطرح کرد که قرار است به زودی پاسخ‌های آن را دریافت کند.

رئیس شورای رقابت اضافه کرد: شورای رقابت به محض دریافت پاسخ‌های بانک مرکزی در مورد پرونده رانت ۶۵۰ میلیون یورویی نظر نهایی خود را در رابطه با این پرونده اعلام می‌کند.

شیوا با اشاره به اینکه براساس بند ۴۵ فصل ۹ سیاست‌های کلی اصل۴۴ یکی از وظایف شورای رقابت بررسی تبعیض در شرایط معاملات است، افزود: به همین منظور شورای رقابت به موضوع رانت ۶۵۰ میلیون یورویی ورود پیدا کرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری