کد خبر: 12860

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری کفت: امروز دشمنان که می‌بینند انقلاب اسلامی در همه جای عالم نفوذ و طرفدار پیدا کرده، اتهام دخالت سپاه پاسداران در امور کشورها را مطرح می‌کنند و به همین دلیل به آن هجمه می‌کنند.

به گزارش قم خبر؛ حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به اقدام اسرائیل در شهادت رزمندگان حزب‌الله لبنان و سردار الله‌دادی فرمانده سابق سپاه یزد، گفت: جرثومه و وجود صهیونیسم عبارت از خیانت، کشتار، تباهی و وآلودگی است و ارباب‌های او مثل آمریکا و غرب در حال پیاده کردن همین سیاست‌ها خبیثانه هستند.


وی افزود: استکبار و اسرائیل همه وجودشان با کشتار، جنایت، قتل و غارت عجین شده است،‌ انتظار حرکت در مسیر مستقیم از این جنایت‌کاران نیست و خداوند وعده پیروزی در برابر مستکبرن را به ما داده است.

رئیس‌شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری با انتقاد از موضع ضعیف برخی کشورهای اسلامی در برابر این اقدام اسرائیل، تصریح کرد: از چنین حکومت‌ها و کشورهایی که به فکر برادران مسلمان خود نیستند انتظار زیادی نیست، همین‌ها از صدام جنایت‌کار در جنگ تحمیلی در برابر ایران حمایت کردند و همین صدام نیز روزی بلای جان آنان شده بود.

اکرمی اضافه کرد: امروز دشمنان که می‌بینند انقلاب اسلامی در عمل در همه جای عالم نفوذ و طرفدار پیدا کرده، اتهام دخالت سپاه پاسداران در امور کشورهای دوست و برادر از جمله عراق و سوریه را مطرح می‌کنند و به همین دلیل به آن هجمه می‌کنند، در حالی که صدور انقلاب به همت همین برادرانمان صورت گرفته است، صدور انقلاب یعنی صدور فکر و صدور فهم؛ و ما در این مسیر موفق بوده‌ایم و دستاوردهای خوبی را از کمک‌های مستشاری داشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: اسرائیل پاسخ این اقدام مذبوحانه خود را خواهد گرفت و جوانان حزب‌اللهی نیز راه شهدایشان را با جدیت و قدرت بیشتری ادامه خواهند داد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری