کد خبر: 12674

دبیر کمیسیون امنیت ملی:

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طولانی شدن روند مذاکرات هسته ای سناریو از پیش طراحی شده غرب برای پشت دیوار مذاکره قراردادن ایران است تا راه پیشرفت را از ایران بگیرد.

محمد حسن آصفری در گفت و گو با قم خبر با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در آخرین دیدار خود و تمرکز به مسئله هسته ای اظهار داشت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب نباید اداره مملکت را درگیر مسئله هسته ای کرد، زیرا همه چیز در راستای 5+1 نیست و نباید از مسائل کلان کشور غافل شد.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به وضعیت مذاکره ایران و گروه 5+1 افزود: طولانی شدن روند مذاکرات هسته ای سناریو از پیش طراحی شده غرب برای پشت دیوار مذاکره قراردادن ایران است تا راه پیشرفت را از ایران بگیرد.

وی تصریح کرد: همه ما باید تلاش و پیگیری خود را به کار ببریم تا راه توسعه کشور را فراهم کنیم و از دل بستن به نتیجه مذاکرات هسته ای پرهیز کنیم و در این راه نیز تیم مذاکره کننده و تیم دیپلماسی کشور باید به وظایف خود عمل کنند.

آصفری عنوان کرد: تا کنون تیم مذاکره کننده ایران اعتماد سازی را به جود آورده است و در این شرایط غرب فقط دو گزینه اعتماد و پایان مذاکره را پیش رو دارد و دراین راه نیز اگر ایران به چالش و بن بست در مذاکره برسد باید تصمیم نهایی را بگیرد زیرا همه چیز در گرو مذاکره نیست.

 دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهار نظر برخی از نمایندگان درباره روزهای مهم تاریخ انقلاب خاطرنشان کرد: برخی از افراد آنقدر مهم نیستند که بخواهیم نسبت به آنها حساس شویم و البته در این باره نیز نمایندگان باید بصیر باشند و شادی دشمن را فراهم نکنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری