کد خبر: 12643

نماینده مردم تهران با بیان اینکه علی مطهری توهم "مطهری زمان" بودن دارد، گفت: علی مطهری قابل اعتنا نیست و نباید به او بپردازیم چرا که کشور مشکلات مهمتری چون مسائل معیشتی و اقتصادی دارد.

به گزارش قم خبر، محمد کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به مواضع اخیر علی مطهری علیه اصولگرایان، گفت: آقای مطهری تصورش این است که چون پدر بزرگوارش اسلام شناس به تمام معنا بود پس او هم یک اسلام شناس است و می‌تواند برای هر نهاد قانونی، تکلیف شرعی تعیین کند.


وی افزود: برزگترین مشکل آقای مطهری "توهم" است؛ او تصور کرده که مطهری زمان است در حالی چنین نیست و او حد و اندازه خودش و معلوماتش را نمی‌داند.

کوثری در عین حال با بیان اینکه فتنه‌گران به مطهری خط می‌دهند و از او برای تامین اهداف سیاسی‌ خود استفاده می‌کنند، تصریح کرد: به نظرم، علی مطهری قابل اعتنا نیست و نباید به او بپردازیم چرا که کشور مشکلات مهمتری چون مسائل معیشتی و اقتصادی دارد.

نماینده مردم تهران در پایان گفت: انتظار ما از آقای مطهری این است که دوست و دشمن را بشناسد و نسبت به توطئه‌های که فتنه‌گران برایش طراحی کرده‌اند هوشیار باشد و در زمین آنها بازی نکند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری