کد خبر: 12545

لاریجانی گفت از هر حزب معتدلی حمایت می‌کند/ رئیس مجلس به دنبال تشکیل حزب رهروان نیست دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آقای لاریجانی شخصاً به بنده گفت من در حزب رهروان حضور ندارم و دنبال تشکیل این حزب نیستم.

به گزارش قم خبر به نقل ازفارس؛ محمد‌رضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره تشکیل یک حزب دیگر در جریان اصولگرایی به نام حزب یا جبهه «رهروان» اظهار کرد: برخی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت علاقمند هستند که حزبی را ایجاد کنند.


وی افزود:‌ برخی از رسانه‌ها مطرح کردند که حزب یا جبهه رهروان متعلق به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی است اما بنده شخصاً با آقای لاریجانی صحبت کردم و آقای لاریجانی گفتند که من در حزب رهروان حضور ندارم و دنبال تشکیل این حزب نیستم.

دبیرکل جبهه خط امام و رهبری در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه اعضای فراکسیون رهروان ولایت می‌گویند که حامی حزب‌شان رئیس فعلی مجلس است گفت: آقای لاریجانی گفتند که من از هر حزب و جبهه‌ای که معتدل باشد حمایت می‌کنم.

به گزارش فارس چندی است که تشکیل حزب توسط برخی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت مجلس که ریاست آن را کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس برعهده دارد قوت گرفته به گونه‌ای که کاظم جلالی در گفت‌وگو با رسانه‌ها از تنظیم و تدوین اساسنامه حزب در آینده نزدیک خبر داده بود.

نعیمی سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت نیز چندی پیش گفته بود که هنوز بر سر حزب یا جبهه بودن «رهروان» به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم و امکان دارد تشکل سیاسی در قالب جبهه بروز و نمود پیدا کند.

وی همچنین تصریح کرده بود که علی لاریجانی حامی حزب یا جبهه رهروان ولایت خواهد بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری