معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: مجازات رژیم صهیونیستی از ماموریت‌های مهم و الهی ملت ایران اسلامی است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، سردار محمدحسین سپهر در مراسمی به مناسبت هفته وحدت در یاسوج، با اشاره به پیدایش انقلاب اسلامی در بعد از قرن بیستم با حضور یک روحانی انقلابی چون امام خمینی(ره) ، اظهار داشت: در پایان قرن ۲۰ انقلاب اسلامی تا جایی پیش می‌رفت که همه دشمنان اسلام در حال تخریب چهره اسلام و نظام بودن که حضرت امام خمینی(ره) به میدان امد و انقلاب اسلامی را تبیین ساخت.


وی عنوان کرد: امام خمینی(ره) بعد از ۱۴۰۰ سال غربت اسلام با پیروزی انقلاب اسلامی حرف پیامبر اسلام (ص) رابرای مردم تبین کرد.

سپهر به دو ماموریت اصلی ائمه الهی در طول تاریخ اشاره کرد و افزود: ائمه الهی برای دو ماموریت تشکیل حکومت دینی و تشکیل حکومت توحیدی مبعوث شدند.

وی ابراز کرد: با پیروی انقلاب اسلامی یک حکوت دینی و توحیدی تشکیل شد و این بزرگ ترین ضربه به دشمنان حکومت اسلامی و توحیدی بود.

سپهر خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی در طول پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای ضربه زدن به انقلاب سالامی و سقوط نظام دریغ نکرده اند.

وی به زمینه سازی حکومت جهانی اسلام توسط مردم ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز ملت ایران اسلامی زمینه ساز حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) است.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: بر طبق بیانات مقام معظم رهبری ملت ایران اسلامی باید در ۵ گام تشکیل پیروزی اسلامی، تشکیل نظام اسلامی، ساخت دولت اسلامی، ساخت کشور اسلامی وساخت دول بین المللی اسلامی که جزء وظایف ما برای تشکیل حکومت جهانی اسلامی است گام بردارد.

سپهر به ترس دشمنان اسلام به خصوص رژیم صهیونیستی از نظام جمهوی اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام به خصوص رژیم صهیونیستی آنچنان ترسی از نظام اسلامی دارند که در همه مذاکرات نگران حضور ایران اسلامی هستند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: مجازات رژیم صهیونیستی از ماموریت‌های مهم و الهی ملت ایران اسلامی است.

سپهر عنوان کرد: امروز همه مسئولان کشور باید به فکر حل مشکلات مردم ایران اسلامی باشند و ما وظیفه داریم با بصیرت ، آگاهی، تحمل سختی‌ها وصبوری به دنبال تولید قدرت برای رهبری نظام باشیم.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در ادامه به پیروزی مقاومت در منطقه با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با وجود تلاش‌های ۸۴ کشور جهان برای سقوط مقاومت در منطقه این مهم با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری به نتیجه نرسید.

سپهر افزود: ما در شرایطی هستیم که باید دشمن را دشمن به حساب آورد نه دوست چراکه دشمن دست از برنامه های خود برای سقوط نظام اسلامی برنمی‌دارد.

وی به برنامه دشمنان نظام برای تضعیف مواضع رهبری و مردم اشاره داشت و افزود: رهبری نظام با مقاومت تمام در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستاده و مردم هم با بصیرت و آگاهی از ولایت دفاع می‌کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری