کد خبر: 12449

رئیس سازمان بدر در عراق امروز چهارشنبه در سخنانی اعلام کرد: ائتلاف ضدداعش عاجز از این است که هرگونه پیروزی را علیه این گروه تروریستی رقم بزند.

به گزارش قم خبر؛ هادی عامری رئیس سازمان بدر و نماینده پارلمان عراق در مصاحبه با فارس در حاشیه کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران، تصریح کرد:‌ ائتلاف ضد داعش عاجز از تحقق هرگونه پیروزی علیه این گروه است چرا که ائتلاف تنها از جنگنده‌ها استفاده کنند و این جنگنده‌ها نمی‌توانند پیروزی را رقم بزنند.


وی افزود: کسی می‌تواند پیروزی را حاصل سازد که در میدان جنگ حضور دارد و من معتقدم که پیروزی بر روی زمین و نه از طریق حمایت آمریکا و حملات ائتلاف صورت می‌گیرد.

این مقام عراقی که اعضای گردان‌های وابسته به وی در خط مقدم جنگ علیه گروه تروریستی و تکفیری داعش قرار دارند، عنوان داشت: شاهد این امر این است که ائتلاف از چند ماه قبل نتوانسته است شهر کوبانی در شمال سوریه را آزاد کند و آن را به خرابه‌ای تبدیل کرده‌ است.

رئیس سازمان بدر در عراق عنوان داشت: اگر ائتلاف عاجز از پیروزی علیه داعش است داوطلبان مردمی و اعضای مقاومت اسلامی در عراق حضور دارند که می‌توانند این مهم را محقق سازند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری