کد خبر: 12343

فعال اصلاح‌طلب در ادامه به اصلاح‌طلبان توصيه مي‌كند تا اردوهاي مختلط برگزار كنند چراكه دانشجويان با اين اردوها بيشتر به سوي گروه‌هاي اصلاح‌طلب جذب مي‌شوند.

به گزارش قم خبر به نقل از دانا؛ يك فعال اصلاح‌طلب به اصلاح‌طلبان توصيه مي‌كند تا اردوهاي مختلط برگزار كنند چراكه دانشجويان با اين اردوها بيشتر به سوي گروه‌هاي اصلاح‌طلب جذب مي‌شوند.


«ت. ع» يكي از نمايندگان ادوار مجلس و از چهره‌هاي نزديك به هاشمي‌رفسنجاني در جلسه‌اي كه با اصلاح‌طلبان خراسان‌رضوي داشته است، برنامه‌هاي اصلي و محورهاي فعاليت اصلاح‌طلبان در دانشگاه‌ها را مشخص كرده است.

نامبرده كه در مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام و دانشگاه آزاد اسلامي هم سمت داشته از صادق زيباكلام به عنوان فردي داراي نفوذ كلام و فن بيان ياد مي‌كند و يكي از برنامه‌هاي اصلاح‌طلبان را دعوت از وي براي حضور در دانشگاه‌ها اعلام مي‌كند.

همچنين برنامه اصلاح‌طلبان در برخورد با تشكل‌هاي دانشجويي مذهبي در دانشگاه‌ها دوستي و شناسايي اعضاي اين تشكل‌ها عنوان شد تا بتوانند در مواقع ضروري عليه اين افراد شب‌نامه توزيع كنند.

در ادامه يكي از برنامه‌هاي هدفمند اصلاح‌طلبان در اين جلسه تحريك گروه‌هاي مذهبي دانشجويي براي برخورد با ساير دانشجويان ذكر شد تا از اين طريق احساسات دانشجويان را با مظلوم‌نمايي عليه اين گروه‌ها و براي جذب حداكثري تحريك كنند.

اين فعال اصلاح‌طلب در ادامه به اصلاح‌طلبان توصيه مي‌كند تا اردوهاي مختلط برگزار كنند چراكه دانشجويان با اين اردوها بيشتر به سوي گروه‌هاي اصلاح‌طلب جذب مي‌شوند.

وي در ادامه ضمن اطمينان خاطر دادن به دانشجويان از اينكه ممنوعيت فعاليت در دانشگاه‌ها نداشته و كسي به دنبال ستاره‌دار كردن يا ممانعت تحصيلي براي آنها نيست، از آنها مي‌خواهد تا فعاليت‌هاي سياسي ساختار‌شكنانه خود را افزايش دهند و از هيچ‌كس يا هيچ چيزي نترسند.

«ت. ع» در ادامه اظهارات خود به سران فتنه اشاره كرده و از حاضران خواسته تا فعاليت‌هاي خود را بر اساس تطهير چهره سران فتنه پيش ببرند و مردم را متقاعد كنند كه نبايد سران فتنه اعدام شوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری