وزارت ارتباطات در حالی اقدام به اجرای فیلترینگ هوشمند در اینستاگرام کرده و درباره اختلال‌‌های آن اطلاعیه‌ صادر می‌کند که از به کار بردن نام آن پرهیز دارد و بارها برای آن عنوان «یکی از شبکه‌های اجتماعی» را به کار برده است.

به گزارش قم خبربه نقل از فارس، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اطلاعیه در مورد اختلال یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.


جالب است که وزارت ارتباطات در حالی اقدام به اجرای فیلترینگ هوشمند در اینستاگرام کرده و درباره اختلال‌‌های آن اطلاعیه‌ صادر می‌کند که از به کار بردن نام این شبکه پرهیز دارد و بارها برای آن عنوان «یکی از شبکه‌های اجتماعی» را به کار برده است.

در این اطلاعیه آمده: به دنبال انتشار برخی اخبار در خصوص اختلال چند ساعته یکی از شبکه های اجتماعی و ارتباط آن با پالایش هوشمند، به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند، سامانه پالایش هوشمند که از مدتی پیش به منظور صیانت فرهنگی و اجتماعی راه اندازی شده است، تاکنون مطابق انتظار عمل کرده و هیچ گونه اختلالی نداشته است.

آنچه در روز گذشته در باره یکی از شبکه های اجتماعی اتفاق افتاد، اختلال موقت شبکه‌ای بین شبکه ارتباطی ایران و CDNهای این شبکه اجتماعی بوده که در هر یک از شبکه های اجتماعی دیگر نیز امکان وقوع دارد و هیچ ارتباطی به سامانه پالایش هوشمند نداشته است.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری