کد خبر: 12127

نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در ایران تاکید کرد که جهاد و مقاومت تا زمان استمرار جنایت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، ادامه خواهد داشت.

به گزارش قم خبر؛ فارس به نقل از المیادین خبر داد، «صلاح الزواوی» سفیر فلسطین در ایران تاکید کرد که تا زمانی که جنایت‌های اسرائیل و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین ادامه داشته باشد، جهاد و مقاومت نیز ادامه دارد.


وی با بیان اینکه سیاست‌های اسرائیل موج خشم و نفرت ملت عربی و اسلامی را بر می‌انگیزد، افزود: سیاست‌های اسرائیل و طرح‌های بنیامین نتانیاهو همه یهودیان جهان را تهدید می‌کند.

مواضع الزواوی در قبال ایران منجر به واکنش نخست‌وزیر اسرائیل شده است. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز(یکشنبه) طی سخنانی در آغاز نشست شورای وزیران رژیم صهیونیستی گفت: صلاح الزواوی نماینده فلسطینی در تهران رژیم صهیونیستی را به سرطانی تجاوزگر توصیف کرده که باید نابود شود اما سازمان ملل با این اظهارات برخورد نکرده بلکه درهایش را به روی آن باز کرده است.«نتانیاهو» در اظهاراتش خواستار ترور «صلاح الزواوی» سفیر فلسطین در ایران شد.

نتانیاهو گفت: نماینده تشکیلات خودگردان در تهران می گوید که "«رژیم صهیونیستی» سرطان تهاجمی است که باید از بین بروند" ولی سازمان عمل به جای اینکه با این عمل تحرک‌آمیز برخورد کند، آن را قرین افتخار می‌کند.

نتانیاهو مدعی شد: «هیچ کس به غیر از نماینده تشکیلات خودگردان در فلسطین نمی‌گوید که از دستور رهبر ایران برای ارسال سلاح به کرانه باختری هیجان‌زده شده است.»

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری