کد خبر: 12119

رئیس بسیج اساتید قم گفت: در عاشورای 88 مشخص شد افرادی که داعیه براندازی داشتند ریزش کرده اند و فقط عده ای محدود از ارازل و اوباش باقی مانده بود که واقعه 9 دی همان عده محدود روز عاشورا را نیز از بین برد.

به گزارش قم خبر، در طول تاریخ پس از شکل‌گیری هر انقلاب افرادی که مخالف با آن دولت و انقلاب جدید با طراحی کودتاهایی سعی در براندازی آن انقلاب دارند؛ انقلاب اسلامی ایران نیز از جمله انقلا‌ب‌های نوپایی است که پس از گذشت بیش از ربع قرن از عمرش گاهی اوقات گرفتار فتنه های مختلفی می شود اما از همان نخستین روزهای تشکیل انقلاب اسلامی نیز امام خمینی(ره) با توطئه‌ها و فتنه‌ها مقابله می کردند که شاهد این مسئله نیز برخورد قاطع امام خمینی(ره) با بنی‌صدر رئیس جمهوری وقت بود.

 
پس از رحلت امام خمینی(ره)رهبر معظم انقلاب سکان‌دار نظام شدند و با درایت و هوشمندی تمام در برابر فتنه‌ها ایستادگی کردند که شاهد این مسئله نیز خنثی‌سازی فتنه 18 تیر 87 و فتنه بین‌المللی 88 است.
 
در سال 88 توطئه‌ای آمریکایی اسرائیلی درون اتاق فکرهای شیطان بزرگ شکل گرفت که با تلاش و ممارست سعی در شکل‌دهی به انقلابی مخملی داشتند و در این راستا با تمام توان خود تلاش کردند و در مناسبت های مختلف با بسیج مردم سعی در لشکرکشی خیابانی داشتند.
 
در این میان حدود هشت ماه کشور صحنه اعتراضات شده بود اما هر روز بیشتر از روز قبل گروه معترض ریزش می کرد و در روز 9 دی پس از حرمت شکنی روز عاشورا دیگر عده ناچیز از گروه معترض 25 خرداد باقی مانده بود؛ بی شک 9 دی طومار فتنه را در هم پیچید.
 
حجت الاسلام عبدالرحیم علیزاده در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به فتنه 88 اظهار داشت: ماجرایی که در انتخابات سال 88 رقم خورد بی تردید یک  فتنه از پیش طراحی شده بود، اما برخی از افراد ناآگاهانه و برخی با مقاصدی خاص از آن به عنوان یک اتفاق و حادثه یاد می کنند، در حالی که هیچ اتفاقی نه ماه کشور را دچار بحران نمی کند.
 
 رئیس بسیج اساتید قم با اشاره به حامیان فتنه 88 افزود: سناریو نویسان و طراحان براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در فتنه 88 شیطان بزرگ آمریکا به همراه هم‌پیمانانش بود و در داخل کشور نیز تجزیه طلبان و سلطنت طلبان به عنوان سران فتنه این ماجرا را هدایت کردند.
 
وی تصریح کرد: آنچه در سال 88 شاهد بودیم فتنه ای عظیم و بین المللی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود، همان گونه که در بیانه های سران فتنه نیز مشاهده شد که عنوان کردند اگر خواهان تغییرات هستید بدانید تغییرات بدون شکل گیری بحران امکان پذیر نیست.
 
به گفته حجت الاسلام علیزاده در شرایط کنونی سکاندار نظام جمهوری اسلامی ایران رهبر معظم انقلاب هستند که با درایت تمام کشور را که را درگیر فتنه 88 شده بود به ثبات و آرامش رساندند؛ بنابراین باید در نظر داشت که اگر امام خمینی(ره) نیز در سال 88 زنده بودند همانگونه عمل می کردند زیرا هنوز موضع گیری امام خمینی(ره) دربرابر بنی صدر در اذهان ملت ایران ماندگار است.
 
 رئیس بسیج اساتید قم عنوان کرد: شرایط و مقتضیات جوامع در هر دوره متفاوت است اما
اتحاد امام و امت در هر جامعه ای می تواند فتنه را خنثی کند که این مسئله را در زمان فتنه 88 شاهد بودیم که همه نیروهای ارزشی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب با تمام توان خود در زمینه روشنگری جامعه تلاش و آتش فتنه را خاموش کردند.
 
وی تاکید کرد: فتنه 88 مبین این بود که ملت ایران توان ایستادگی در برابر این گونه فتنه ها را دارد و به راحتی با صحنه گردانان فتنه برخورد می کند، اما این حصری که برای سران فتنه در نظر گرفته شده است به هیچ عنوان مجازات آنها نبوده است بلکه با این افراد در نهایت رافت اسلامی برخورد شده است.
 
حجت الاسلام علیزاده بیان کرد: این افراد با نظر شورای امنیت ملی برای از بین بردن فتنه از بخشی از حقوق اجتماعی خود محروم شده اند اگرچه برخی از افراد با طرح گفتمان های نخ نما شده سعی در تطهیر سران فتنه ای که به راحتی روی ارزش های انقلابی پا گذاشته اند، دارد.
 
رئیس بسیج اساتید با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 25 خرداد، گفت: در آن روز اگرچه رسانه های معاند درباره حضور مردم بزرگنمایی کردند اما با روشنگری رهبر معظم انقلاب این افراد به شدت ریزش کردند و در روز 9دی همان جمعیت 25 خرداد نیز به خیل حماسه سازان 9 دی پیوستند.
 
وی تاکید کرد: در عاشورای 88 مشخص شد افرادی که داعیه براندازی داشتند ریزش کرده اند و فقط عده ای محدود از ارازل و اوباش باقی مانده بود که واقعه 9 دی همان عده محدود روز عاشورا را نیز از بین برد.
 
به گفته حجت الاسلام علیزاده تنها راه برون رفت از فتنه هایی که جوامع را تهدید می کند ولایت پذیری، ولایت مداری و ولایت محوری است که همه مردم باید به آن اهتمام داشته باشند تا فریب توطئه های رنگین دشمن را نخورند.
 
با نزدیک شدن به 9 دی افراد وابسته به فتنه سعی در تطهیر سران فتنه دارند و سعی می کنند که فتنه از پیش طراحی شده را به مثابه یک حادثه و اتفاقی عادی جلوه دهند درصورتی که هرگز یک اتفاق نمی تواند بیش از 8 ماه کشور را دچار بحران کند؛ مردم ایران قریب به 5 سال است که همزمان با سالروز 9 دی سعی می کنند به بهترین شکل ممکن این انقلاب سوم را خجسته و میمون بدارند زیرا پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مردم با تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دو را رغم زدند و پس از آن در سال 88 با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا انقلاب سوم را که دفاع از حریم ولایت فقیه است، رقم زدند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری