کد خبر: 12083

نماینده مردم ارومیه با اشاره به اینکه هر وقت اصلاح‌طلبان به قدرت می‌رسند، قیمت نفت کاهش می‌یابد، گفت: چرا دولت به اصطلاح تدبیر در این باره تدبیری نمی‌کند.

به گزارش قم خبربه نقل از مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه در نطق میان‌دستور با اشاره به برگزاری مراسم پرشکوه اربعین اباعبدالله الحسین(ع) در کربلا و مراسم دهه آخر ماه صفر در مشهد مقدس گفت: متاسفانه فردی در مشهد قبل از اقامه نماز جماعت، پشت تریبون رفته و از آذری زبانان انتقاد کرده بود و از نیروی انتظامی خواسته که اجازه ندهد، عزاداری کنند، در حالی که شاه ملعون و پدرش نتوانستند عزاداری آذربایجانی را متوقف کنند و رهبر معظم انقلاب هم فرموده اند آذربایجان همیشه پشتیبان انقلاب است.


وی با گرامیداشت حماسه ۹ دی افزود: این حماسه موجب یأس و ناامیدی دشمنان ملت شد و به همه اعلام کرد که ملت اجازه نمی دهند خدشه ای به انقلاب وارد شود.

این نماینده مجلس با اشاره به کاهش قیمت نفت ادامه داد: هر وقت اصلاح‌طلبان به قدرت می رسند، قیمت نفت کاهش می‌یابد، چرا دولت به اصطلاح تدبیر، در این باره تدبیری نمی کند؟ دولت سرگرم مذاکرات بی‌نتیجه شده است.

قاضی‌پور تصریح کرد: لایحه بودجه سال ۹۴ باید بر اساس اقتصاد مقاومتی نوشته می شد، در حالی که آقای جهانگیری اعتبار دفتر خود را از ۲ میلیارد به ۱۰ میلیارد افزایش داده است، این امر به چه منظور است؟

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: حقوق کارگران ۱۴ درصد افزایش می‌یابد، اما آیا تورم هم ۱۴ درصد است؟ آنقدر که شما به فکر سرمایه‌داران هستید، آیا به فکر خانواده‌های مستضعف و تحت حمایت بهزیستی هستید؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دریاچه ارومیه گوشت قربانی شده است. ملت ایران خواستار احیای تالاب‌ها هستند، اما هیات رئیسه، استیضاح وزیر را اعلام وصول نمی‌کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری