کد خبر: 12063

حمایت کنندگان از این پویش با نوشتن یکی از منفورترین و فراموش نشدنی ترین اقدامات سران فتنه و حامیان آنها به صورت فراگیر انزجار و برائت خود از آنها را اعلام می‌کنند و به آنها و حامیان آنها گوشزد می‌کنند که هرگز فتنه 88 را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فرهنگ نیوز، شبکه خبری اجتماعی افسران همزمان با فرارسیدن سالروز قیام مردمی ۹ دی و اعلام انزجار مردم کشور از فتنه‌گران حرمت شکن عاشورا و حامیان آنها پویش مردمی «فراموش نمی کنیم» را راه اندازی نموده است.


حمایت کنندگان از این پویش با نوشتن یکی از منفورترین و فراموش نشدنی ترین اقدامات سران فتنه و حامیان آنها به صورت فراگیر انزجار و برائت خود از آنها را اعلام می‌کنند و به این صورت به آنها و حامیان آنها گوشزد می‌کنند که هرگز فتنه ۸۸ و پدیدآورندگان این فتنه بزرگ را فراموش نخواهند کرد.

برخی از موضوعات پیشنهادی مطرح شده در این طرح به شرح زیر است:

هتک حرمت نماز جمعه را #فراموش_نمی­کنیم
مردود شدن سکوت خواص و کمک آن ها به فتنه را #فراموش_نمی­کنیم
خون های ریخته شده از مردممان را #فراموش_نمی­کنیم
به آتش کشیدن خیابان های شهرمان را #فراموش_نمی­کنیم
قانون شکنی مدعیان قانون مداری را #فراموش_نمی­کنیم
ظلم به مردم و وتوی رای آن ها را #فراموش_نمی­کنیم
تحمیل خسارت های اقتصادی به کشور را #فراموش_نمی­کنیم
تهمت ها و دروغ های ناروا نسبت به نظام را #فراموش_نمی­کنیم
امیدوار کردن آمریکا و اسرائیل را #فراموش_نمی­کنیم
حمایت اوباما و نتانیاهو از فتنه گران را #فراموش_نمی­کنیم
تلخ کردن کام مردم و بر هم زدن حماسه حضور انتخابات را #فراموش_نمی­کنیم
جسارت و بی احترامی به عکس امام عزیزمان را #فراموش_نمی­کنیم
تلاش برای رو در روی هم قرار دادن مردم را #فراموش_نمی­کنیم
شهدای مظلوم فتنه را #فراموش_نمی­کنیم
ظلم به مردم مظلوم دنیا و خدمت به اسرائیل با شعار نه غزه، نه لبنان را #فراموش_نمی­کنیم
هتک حرمت عاشورا و پرچم عزای امام حسین را #فراموش_نمی­کنیم
حماسه ۹ دی را #فراموش_نمی­کنیم


همچنین کاربران شبکه خبری اجتماعی افسران پس از تشکیل این پویش مردمی بیانیه‌ای صادر کرده‌اند که در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم


در بهار ۸۸ که نسیم همدلی و مشارکت سیاسی ملت غیور ایران، حماسه ۸۴ درصدی انتخابات ریاست جمهوری را رقم زد، عدم بلوغ سیاسی عده ای غباری پراکنده ساخت تا چشمان جهانیان نتواند این شکوه حماسی را ببیند.

ما #فراموش_نمیکنیم و سنت تاریخ را این بار تغییر می‌دهیم که قرار نیست دوباره تکرار شود. اگرچه عده ای دچار فراموشی شوند و تلاش برای بازگرداندن فتنه گران و پاک کردن سابقه ننگین آنان را داشته باشند.

ما #فراموش_نمیکنیم حضور ۴۰ میلیونی مردم در ۲۲خرداد ۸۸ را که با دروغ بزرگ تقلب به کام ملت تلخ شد و جوانه امید را در دل سیاه دشمن کاشت!

ما #فراموش_نمیکنیم تهمت ها و دروغ های ناروا به نظام و سکوت برخی خواص را که چگونه با زبان در کام گرفتن به فتنه کمک کردند و در نهایت در پیشگاه ملت مردود شدند.

ما #فراموش_نمیکنیم به آتش کشیده شدن خیابان های شهرمان و تلاش برای رو در روی هم قرار دادن مردممان را و خون هایی که ریخته شد و شهدای فتنه که مظلومانه به سوی مقتدای خویش پر کشیدند.

ما #فراموش_نمیکنیم ظلمی را که به مردم کردند و خسارت های اقتصادی که به کشور وارد شد، و پرتگاهی که با غرور خود کشور را به سوی آن هدایت می کردند.

ما #فراموش_نمیکنیم که مدعیان دروغین خط امام میدان دار فتنه بودند و با حماقت و جهالت های خود تیشه بر ریشه میراث ماندگار امام زدند.

ما #فراموش_نمیکنیم ظلمی را که به مظلومان عالم و آزادگان جهان با سر دادن شعار «نه غزه، نه لبنان» کردند و خدمتی که به اسرائیل شد.

ما #فراموش_نمیکنیم و فراموش نخواهد شد حرمت شکنی‌هایی که در روز حزن و اندوه اهل بیت شد و جسارتی که به عکس امام عزیزمان کردند.

ما #فراموش_نمیکنیم حضور میلیونی مردم در نهم دیماه ۸۸ را که آخرین ضربه شد بر تابوت فتنه و در تاریخ ماند.

ما #فراموش_نمیکنیم آمریکا و رژیم صهیونیستی مدافع فتنه بودند و اوباما و نتانیاهو وقیحانه از فتنه گران حمایت می کردند، اما آن ها هیچگاه حاضر به مرزبندی با دشمن نشده و بر #گناه_نابخشودنی خود اصرار ورزیدند.

غبار فتنه اگرچه پس از ۸ ماه زیر علم علمدار کربلا فرونشست و پدیدار شد آنچه باید دیده می‌شد و رو سیاهی به زغال ماند، اما ما جای زخم آن را هیچگاه #فراموش_نمیکنیم .

ما اهل کوفه نیستیم که قرآن را بر سر نیزه ببنیم و بیعت مکاران صفینی را بپذیریم. ما ابوموسی اشعری ها و اشعث‌ها و ... را #فراموش_نمیکنیم .

و ما #فراموش_نمیکنیم که فتنه گران هیچ‌گاه از پیشگاه ملت عذر نخواستند و این راه را ادامه خواهیم داد تا مجازات مجرمین!

اکنون و در آستانه فرا رسیدن پنجمین سالروز حماسه عظیم نهم دی و در حالی که صدای به فراموشی سپردن آن رویدادهای تاریخی به گوش می رسد؛ ما افسران جوان جنگ نرم در اقدامی انقلابی وظیفه خود دانستیم تا آنچه گذشته را با برپایی پویشی مردمی به آن دسته از خواصی که خواسته یا ناخواسته دچار غفلت شده اند یادآوری کنیم و از همه مردم و فعالان فضای مجازی و دانشجویی برای پیوستن به این موج دعوت می نماییم.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری