افراطیون فراری و مدعی اصلاح‌طلبی با همکاری شبکه‌هایی نظیر بی‌بی‌سی، دویچه وله، رادیو فرانسه، رادیو آمریکا و سایت‌هایی نظیر جرس و کلمه به تطهیر مرحوم منتظری و جفاهای وی در حق نظام و کشور پرداختند.

به گزارش قم خبر ، این شبکه در پنجمین سالگرد فوت منتظری، چهره‌ای آزاده و خداترس ترسیم کردند و نسبت به حذف وی از جمهوری اسلامی ابراز تأسف کردند!


حسین-ب (بولتن‌نویس مشارکتی نهاد ریاست‌جمهوری در دوره خاتمی و همکارفعلی بی‌بی‌سی) در سایت جرس مدعی شد منتظری خداترس و نگران جواب به خدا بود و به همین دلیل از قائم‌مقامی رهبری در زمان امام کناره‌گیری کرد!

علی‌اصغر رمضانپور معاون وزیر ارشاد دولت اصلاحات نیز که با بی‌بی‌سی همکاری می‌کند در وبسایت روز آن‌لاین مدعی شد منتظری فردی اخلاقی بود و این درس و تجربه‌ای برای موسوی و کروبی در جنبش سبز شد!

آنچه این دو نفر توضیح نداده‌اند محتوای اخلاق و خداترسی‌ای است که ادعایش را می‌کنند و در عین حال به مستخدمی رسانه رسمی دولت خبیث انگلیس درآمده‌اند که دست کم در ۲ کودتا علیه ملت ایران نقش‌آفرین اصلی بود.

یادآور می‌شود گروهک‌های ضدانقلاب و رسانه‌های بیگانه به هنگام همراهی منتظری با انقلاب، او را با یکی از شخصیت‌های کارتونی پینوکیو تشبیه و مورد استهزا قرار می‌دادند اما از هنگامی که منافقین (امثال نهضت آزادی) توانستند به واسطه باند مهدی هاشمی (معدوم) به بیت منتظری نفوذ کنند و او را تحریک به تقابل با نظام کنند، ادبیات منافقین و رسانه‌های بیگانه نیز نسبت به وی حالت ستایش گرفت.

حضرت امام سال ۶۲ در پیامی به مجلس خبرگان نوشتند «باید بدانید که تبهکاران و جنایت‌پیشگان، بیش از هر کس چشم طمع به شما دوخته‌اند و اشخاص منحرف نفوذی در بیوت شما، با چهره‌های صد درصد اسلامی و انقلابی ممکن است خدای نخواسته فاجعه به بار آورند و با یک عمل انحرافی نظام را به انحراف کشانند و با دست شما به اسلام و جمهوری اسلامی سیلی زنند. الله الله در انتخاب اصحاب خود...»

اشاره تلویحی حضرت امام به حضور عناصر آدم‌کشی نظیر مهدی هاشمی و باند او در بیت منتظری بود. این طیف کاری کردند که منتظری دفاع مقدس را زیر سوال ببرد و عملکرد نظام را با همان ادبیات منحرف ضدانقلاب تخطئه کند.

حضرت امام ۲ فروردین ۶۸ - چند روز قبل از نامه عتاب‌آمیز به منتظری و عزل وی- در پیامی به مهاجرین جنگ تحمیلی نوشتند: «نفوذی‌ها بارها اعلام کرده‌اند که حرف خود را از دهان ساده‌اندیشان موجه می‌زنند. من بارها اعلام کرده‌ام که با هیچ‌کس در هر مرتبه‌ای که باشد عقد اخوت نبسته‌ام. چهارچوب دوستی من در درستی راه هر فرد نهفته است. دفاع از اسلام و حزب‌الله اصل خدشه‌ناپذیر سیاست جمهوری اسلامی است... ما باید مدافع افرادی باشیم که منافقین سرهاشان را در مقابل زنان و فرزندانشان در سر سفره افطار گوش تا گوش بریدند. ما باید دشمن سرسخت کسانی باشیم که پرونده‌های همکاری آنان با آمریکا از لانه جاسوسی بیرون آمد. ما باید تمام عشقمان به خدا باشد نه تاریخ. کسانی که از منافقین و لیبرال‌ها دفاع می‌کنند، پیش ملت عزیز و شهید داده ما راهی ندارند.»

حضرت امام خمینی(ره) در نامه خود خطاب به منتظری نیز خاطر نشان کردند: «از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرال‌ها و از کانال آنها به منافقین می‌سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده‌اید... در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید که چه خدمت ارزنده‌ای به استکبار کرده‌اید. در مسئله‌ مهدی هاشمی قاتل، شما او را از همه متدینین متدین‌تر می‌دانستید و با اینکه برایتان ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می‌دادید که او را نکشید.»
منبع: کیهان

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری