کد خبر: 11567

وکیل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌ اتهام آقای سیاسی امنیتی نیست و حضور اخیر وی در دادسرا مربوط به قراردادهایی است که دو سال پیش در باشگاه امضا شده است.

به گزارش قم خبر به نقل از علی جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، درباره بازداشت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: یک سری قراردادهایی در حدود دو سال پیش، در باشگاه امضا شده بود که آقای سیاسی هیچ نقشی در آن‌ها ندارد. سیاسی حدود ۱۵ روز است به عنوان مدیر عامل باشگاه منصوب شده ولی به عنوان شخصیت حقوقی باشگاه و مدیرعامل، این قراردادها دامنگیر وی شده است.


وی با بیان اینکه در این موضوع اتهامی متوجه شخص آقای سیاسی نیست افزود:‌ بازپرس پرونده برای آقای سیاسی قرار بازداشت موقت صادر کرده که طبق قانون این قرار باید به تایید دادستان تهران برسد و به دلیل عدم دسترسی به دادستان، این قرار هنوز تایید نشده است و به همین دلیل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بازداشت به سر می‌برد.

جمشیدی با نادرست خواندن برخی اخبار مبنی بر امنیتی بودن اتهام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌ به هیچ عنوان اتهام امنیتی متوجه آقای سیاسی نیست ولی معتقدیم با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس باشگاه کوچکی نیست، باید قرار صادر شده، متناسب با شان این باشگاه باشد.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس افزود: تمام تلاشمان را برای دسترسی به دادستان تهران خواهیم کرد تا هرچه زودتر این قرار لغو شود.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری