کد خبر: 11360

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با صدور اطلاعیه ای درباره رقابتش با حسن روحانی در انتخابات ۹۶ گفت: هیچ گاه نگفتم در انتخابات ۹۶ با روحانی رقابت خواهم کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، سید محمدصادق خرازی دبیرکل حزب ندا به شایعه رقابتش با حسن روحانی در انتخابات ۹۶ واکنش نشان داد و در این زمینه اطلاعیه ای صادر کرد.


متن اطلاعیه بدین شرح است:

به نام خدا

هر دم از این باغ بری میرسد

شایعه و اتهام و بهتان در بستر سیاست ایران مضمون و قطعا کاری غیر اخلاقی است، حزب ندا و اعضایش، اصلا بنا ندارند وقت خود و حزب را برای پاسخگویی به بسیاری از ادعاهای بی اساس ،تلف کنند.

تاکید اصلی همه همفکران این است بگذاریم و بگذریم وبا عملکرد خود به رقیبان و رفیقان ثابت کنیم که منطق ومبنای کار تشکیلاتی اعضای حزب ندا چیست ؟ حزب ندا میخواهد اخلاق را در متن سیاست نهادینه کند ،وبه منتقدان خود احترام میگذارد و باور دارد نقد منطقی باعث رشد و تعالی همه و جامعه می شود.

در مورد شخص اینجانب شایعات مختلف و اتهامات واهی سر داده می شود که جداً باید از شرشیطان بخداوند خبیر وبصیر پناه برد، اخیرا شایعه ایی مبتنی بر کاندیاتوری اینجانب در انتخابات ١٣٩٦ بصورت گسترده در شبکه ها مجازی دامن زدند که خرازی رقیب روحانی خواهد شد!!!

من قاطعانه این شایعه را نه تنها رد میکنم بلکه به کسانی که به این قبیل شایعات دامن میزنند، عرض می کنم سابقه آشنایی و رفاقت و دوستی من و جناب آقای روحانی را نمی دانند و نمی دانید ، متوجه نیستند که من با جناب آقای روحانی از چه هنگام مناسبات برادری و شاگردی واستادی ، داشته و داریم بویژه که ایشان برادر بزرگ من بوده و همواره بر برادر کوچک خود لطف و محبت داشته و دارند ، بی تردید فقداگاهی ، گهگاه انسان را به اشتباه و انحراف میکشاند.

جناب آقای روحانی شخصیت کم نظیری هستند که در سپهر سیاست ایران ، از خادمان ملک وملت ایران بوده و خواهند بود.

دولت ایشان دولت مظلومی است دولتی است که میراث دار بسیاری از گرفتاری ها و مشکلات داخلی و خارجی بوده است. با نیم نگاهی به واقعیت اقتصادی اجتماعی و سیاست خارجی و مشکلات مردم در خواهیم یافت این دولت چگونه با صبر و تلاش مظهر فداکاری شده اند ، برهر انسان فطن و فتنه بدوری لازم است که با چشمان تیز بین حرکت و عملکرد دولتمردان را رصد کنند ، آنگاه اگر از عمق تلاش ها و خدمات دولتمردان اگاه شوند در خواهند یافت روحانی بر شبستان تاریخ ایران بدلیل اخلاص و تلاش که دارند در راه خدا و انسانیت گام های بلندی برداشته ماندگارخواهد شد.

حزب ندا و همه اعضایش اینگونه باور دارند که وظیفه ملی و دینی همه کنشگران سیاسی،این است که از روحانی و دولت خادم وی حمایت کنند وجود چنین دولتی که مورد حمایت اقشار مختلف جامعه ، قاطبه خردمندان ،نخبگان ، خبرگان اگاه است ،نعمت غیر مترقبه الهی بوده ، و قدر دانی از روحانی و دولت خدمتگذارش مرضی خداوند متعال است. و برخورداری از ریس جمهوری فهیم و با شخصیتی چون جناب اقای دکتر روحانی ، بی تردید روزگاری ارام ، با ثبات، وپیشرفته و توسعه همه جانبه را برای کشور، در ابعاد داخلی و خارجی رقم خواهد زد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری