کد خبر: 11145

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد که تکفیر‌ی‌ها امروزه برای همه کشورها، ملت‌ها و ارتش‌های منطقه بجز برای رژیم صهیونیستی خطرناک هستند.

به گزارش قم خبر به نقل العهد که از سوی فارس باز نشر گردیده، آمده است: شیخ «نبیل قاووق» نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان طی مراسمی در شهرک «حداثای جنوبی» با بیان اینکه تکفیری‌ها امروزه خطری برای همه کشورها و ملت‌های منطقه بجز برای رژیم صهیونیستی به شمار می‌روند، تاکید کرد که تکفیری‌ها همه ارتش‌های عربی بجز ارتش اسرائیل را تهدید می‌کنند.

 گزارش یاد شده  حاکی است که شیخ قاووق با تاکید بر لزوم در پیش گرفتن استراتژی ویژه‌ای توسط دولت لبنان به منظور رویارویی با خطر تکفیری، ضرورت همبستگی ملی برای مقابله با بحران‌ها را متذکر شد و افزود: معادله سه گانه ارتش، ملت و مقاومت نمادت قدرت لبنان در رویارویی با خطرات تکفیری و اسرائیلی است.

شیخ قاووق دخالت حزب الله در تحولات سوریه را عامل سرنوشت سازی در پاسداری از لبنان و متوقف ساختن خیزش گروهک تروریستی داعش به سمت خاک کشورش خواند و افزود: رویارویی با تکفیری‌ها تمام نشده و با وجود عقب نشینی از لبنان ولی برخی از عناصر خفته آن به دنبال انتقام گرفتن هستند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری