کد خبر: 11095

این آیین با حضور تنی چند از وزرای اسبق بهداشت جمهوری اسلامی و برخی دیگر از پزشکان با سابقه درخشان فعالیت سیاسی و انقلابی در روز دوشنبه ۱۰ آذرماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، گروه سیاسی فرزندان روح الله که چندی است ذیل معاونت سیاسی بسیج دانشجویی ثامن الائمه(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران با شعار فعالیت سیاسی آگاهانه و منطبق بر اصول صحیح علمی آغاز به فعالیت کرده است؛ اقدام به برگزاری اولین آیین تجلیل از پزشکان انقلابی خواهد کرد.

این آیین که با حضور تنی چند از وزرای اسبق بهداشت جمهوری اسلامی و برخی دیگر از پزشکان با سابقه درخشان فعالیت سیاسی و انقلابی در روز دوشنبه ۱۰ آذرماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران برگزار خواهد شد در نظر دارد تا علاوه بر تجلیل از زحمات این پزشکان عرصه سیاست در نشان دادن الگو های مناسبی از فعالیت سیاسی به دانشجویان علوم پزشکی و کادر سازی برای آینده جمهوری اسلامی ایفای نقش کند.

گفتنی ست به عنوان بخشی از این مراسم به ۳۰ تن از دانشجویان شرکت کننده در اولین دوره آموزش علوم سیاسی که چندی قبل در آن واحد دانشگاهی برگزار شد مدرک پایان دوره اعطاء می گردد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری