کد خبر: 11081

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بررسی ها نشان دهنده این مسئله است که چاقوکشی جهرم با اندیشه شخصی بوده است.

اسماعیل کوثری در گفت و گو با خبرنگار قم خبر با اشاره به ماجرای اخیر  ضارب زنان جهرمی، اظهار داشت: بررسی ها نشان دهنده این مسئله است که این یک اتفاق با اندیشه شخصی بوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: بر اساس شواهد و بررسی های انجام شده این پرونده امنیتی نیست که نیاز به بررسی و پیگیری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس داشته باشد، بلکه با تلاش مسئولان امنیتی استان نیز قابل حل شدن است.

وی با اشاره به بزرگ نمایی های انجام شده درباره این پرونده، تصریح کرد: برخی از افراد سعی دارند با بزرگ نمایی این پرونده را هم سطح پرونده اسید پاشی اصفهان جلوه دهند در صورتی که ماجرای چاقوکشی جهرم متفاوت است.

کوثری با اشاره به تلاش برای جلوگیر از جرائم در کشور، تاکید کرد: وجود یک جرم در کشور هم زیاد است و باید همه توان را به کار گرفت تا شاهد وجود این مسائل نباشیم زیرا دشمن مترصد استفاده از این فرصت ها برای تبلیغ علیه ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خاطرنشان کرد: مسئولان امنیتی و انتظامی استان فارس هر لحظه گزارش های این پرونده را رسیدگی می کنند و نتیجه آن را به مجلس ارائه می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری