کد خبر: 11066

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) گفت: جذب نیروهای این دانشگاه از طریق کنکور سراسری انجام می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، خسرو عروج در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل با اشاره به جذب دانشجویان افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه پاسداران، بیان داشت: هم‌اکنون فعالیت دانشجویان در این دانشگاه افسری بسیار مطلوب است.

وی بیان داشت: روندی که هم‌اکنون در این دانشگاه برای تربیت نیرو طی می‌شود روند بسیار خوب است هرچند نقایصی در این بین مشاهده می‌شود که باید آنها را برطرف کنیم.

عروج با اعلام اینکه جذب نیروهای این دانشگاه از طریق کنکور سراسری انجام می‌شود، عنوان کرد: در برخی مواقع به طریق عضویابی برای به‌کارگیری افراد مستعد و علاقمند هم عمل می‌کنیم البته این افراد نیز باید در کنکور سراسری پذیرفته شده باشند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران با اعلام اینکه دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) همیشه گوش به فرمان مقام عظمای ولایت بوده و در راستای منویات معظم‌له گام برمی‌دارند، ادامه داد: نقش معرف و افرادی که شناخت کافی بر روی پذیرفته‌شدگان داشته باشند نیز پس از قبولی در کنکور سراسری نقش زیادی در به خدمت‌گیری افراد دارد.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه پاسداران در مورد آخرین وضعیت توان نظامی و رزمی جمهوری اسلامی ایران با توجه به تهدیدات دشمنان استکباری، اذعان داشت: توان رزمی جمهوری اسلامی ایران توانی است که قدرتش در درون تمام افراد آزادیخواه دنیاست.

وی افزود: توان رزمی جمهوری اسلامی بستگی به ظواهر افراد ندارد بلکه این توان نظامی به مراتب از توان دوران جنگ تحمیلی قوی‌تر است.

عروج اضافه کرد: توان باطنی نیروی اسلام حاصل رسوخی است که خداوند در قلوب انجام می‌دهد تا جمعیت‌هایی از افراد متعدد را پای کار آورد و آنها را به میدان می‌کشاند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران متذکر شد: به همین دلیل می‌بینیم ترکیبی از همه جمعیت‌ها در مواقع لزوم وارد عرصه می‌شوند که نظیر آن را می‌توان در حرکتی همانند ۹ دی دید که مردم به صورت انبوه و خودجوش در حمایت از اسلام و اعتقادات براساس منویات و بیانات رهبر معظم انقلاب به میدان آمدند.

عروج متذکر شد: هم‌اکنون توان‌ نظامی و تعلیمات رزمی‌مان مطلوب و رضایت‌بخش است.

وی در پایان یادآور شد: اگر با افراد عادی و جوانان حزب‌اللهی از در صدق، صفا و صداقت حرف زده شود مشاهده می‌کنیم که افرادی تابع آن حرکت عظیم الهی هستند که از وجودشان نشأت می‌گیرد، به همین دلیل ما نیز هیچ نگرانی از وجود افراد پا در رکاب و حاضر در صحنه نداریم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری