کد خبر: 11059

علمای دینی بحرینی با صدور بیانیه ای درباره حمله دوباره مزدوران آل خلیفه به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم روحانی بارز بحرینی هشدار داده و تاکید کردند: آیت الله شیخ عیسی قاسم قلب تپنده مردم بحرین است و مردم برای وی جانفشانی خواهند کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از العالم، علمای دینی بحرین در این بیانیه كه در پایان تظاهرات هزاران نفری اقشار مختلف مردم بعد از برگزاری نماز جمعه به امامت آیت الله شیخ عیسی قاسم در منطقه الدراز در غرب شهر منامه قرائت شد، به آل خلیفه هشدار دادند: تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم باعث تشدید تنش ها در کشور شده و درگیری ها را به حد نامعلومی خواهند کشاند و مسئول این رویدادها دستگاه حاکم خواهد بود.

این بیانیه با حمایت از حقوق ملت بحرین و خیزش مسالمت آمیز مردمی می افزاید: ملت بحرین از رهبری بزرگوار خویش همانند حقوق مشروع خود، دفاع خواهد کرد.

در بیانیه علمای دینی بحرین آمده است: رژیم حاکم با تکرار تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم به مردم اعلان جنگ داده و ملت این تعرض را تحمل نمی کند و بر خواسته های خود تاکید خواهد کرد.

در پایان علمای دینی بحرین حمایت از مردم را وظیفه شرعی خود دانسته و از سازمان ملل و دیگر نهادهای مسئول جهانی خواستار پایان دادن به سرکوب ها در این کشور شده است.

اقشار مختلف مردم بحرین و علمای دینی این کشور امروز نماز جمعه را به امامت آیت الله شیخ عیسی قاسم روحانی بارز این کشور در سایه حضور گسترده نیروهای امنیتی رژیم بحرین اقامه کردند.

منابع بحرینی روز سه شنبه اعلام کردند که نیروهای آل خلیفه با حمله به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم روحانی سرشناس بحرینی، ضمن تخریب وسایل منزل به ارعاب ساکنان آن و بازرسی از منزل پرداختند.

این دومین حمله نیروهای رژیم آل خلیفه به منزل عالم سرشناس بحرینی است که با واکنش و موج محکومیت شدید داخلی و خارجی مواجه شده است.

سال گذشته نیروهای آل خلیفه با یورش به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم در شهر "الدراز" (غرب منامه) خسارتهایی را به منزل ایشان وارد کردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری