کد خبر: 10767

عضو جامعه روحانیت مبارز:

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: این گروه تروریستی تکفیری با درون‌مایه پلید خود با استفاده از بازی با الفاظ با خون و حیثیت مردم بازی می‌کند که در این راستا مراجع قم بزرگترین مخافان تکفیری ها هستند.

حجت‌الاسلام جعفر شجونی در گفت‌وگو با قم خبر، با اشاره ماهیت گروه داعش و تکفیری ها، اظهار کرد: این گروه تروریستی تکفیری با درون‌مایه پلید خود با استفاده از بازی با الفاظ با خون و حیثیت مردم بازی می‌کند که در این راستا مراجع قم بزرگترین مخافان تکفیری ها هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارزبا اشاره به برگزاری کنگره جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه اسلام در قم، افزود: حوزه علمیه قم مرکز بزرگ تفحص و دانش است و کتابخانه‌های این حوزه بزرگ‌ترین منبع علمی دنیا است، که مرجعیت قم با تکیه به این دانش غنی سردمدار مبارزه با تروریست در جهان هستند.

 

وی تاکید کرد: داعش، گروهی با خوی توحش است که به‌راحتی به جان انسان‌ها تعرض می‌کند و تصاویر این وحشی گری را در فضای مجازی منتشر می‌کنند، این گروه برای دین و اسلام تهدید جدی است.

 

 

حجت‌الاسلام شجونی با اشاره به قتل عام و کشتارهای داعش خاطرنشان کرد: تنها جایی که مجوز دارد درباره اعدام افراد تصمیم‌گیری کند قاضی صالح است، اما گروه‌های تکفیری به خود اجازه می‌دهند که درباره جان و امنیت انسان‌ها تصمیم بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری