کد خبر: 10755

عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد با توجه به اینکه فاصله زیادی با رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم نداریم، حضور نجفی در وزارت علوم برای یکسری هماهنگی‌ها و بدون دخل و تصرف در اموال دولتی، مانعی ندارد و مشکل‌ساز نیست.

به گزارش قم خبر؛ محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره ادامه حضور نجفی به عنوان سرپرست در وزارت علوم با توجه به پایان مهلت سه‌ماهه، اظهار داشت: طبق قانون سمت سرپرستی قابل تمدید نیست، یعنی آقای نجفی دیگر نمی‌تواند به عنوان سرپرست در وزارت علوم حضور یابد و اداره وزارت علوم توسط یک سرپرست بیش از ۳ ماه اگر با دخل و تصرف در اموال باشد، غیرقانونی است.


وی افزود: اگر آقای نجفی بدون دخل و تصرف در اموال وزارت علوم در این وزارتخانه حضور یابد، از آنجایی که فاصله زیادی با جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم نداریم، چندان مشکل‌ساز نیست.

این عضو هیأت رئیسه مجلس بر همین اساس تأکید کرد: با توجه به اینکه جلسه رأی اعتماد به «فرهادی» وزیر پیشنهادی علوم، چهارشنبه هفته جاری ۵ آذرماه برگزار می‌شود، لذا اگر حضور آقای نجفی در وزارت علوم برای اعمال یکسری هماهنگی‌ها و بدون دخل و تصرف در اموال وزارت علوم باشد، مشکل‌ساز نیست.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری