۳۱۳ تن از نخبگان و دانشجویان دانشگاه شریف، دانشجویان را به تجمع مقابل راکتور تهران در راستای مطالبه عدم توقف پیشرفت کشور در روز یکشنبه دوم آذر ماه دعوت کردند.

به گزارش قم خبربه نقل از مهر، برهمین اساس ۳۱۳ تن از نخبگان و دانشجویان دانشگاه شریف با صدور دعوت نامه ای دانشجویان را به تجمع مقابل راکتور تهران در راستای مطالبه عدم توقف پیشرفت دعوت کردند که به شرح زیر است:


"بسم الله الرحمن الرحیم

دعوت۳۱۳ تن از نخبگان و دانشجویان دانشگاه شریف به تجمع مقابل راکتور تهران در راستای مطالبه عدم توقف پیشرفت کشور

مقام معظم رهبری: «توجّه کنید که حرکت علمى کشور و نهضت علمى کشور و پیشرفت علمى کشور مواجه است با یک چالش خصمانه، که در مقابل این چالش خصمانه شما که مدیرید، شما که استادید، شما که دانشجو هستید، باید بایستید.» (۱۳ تیر ۹۳)

انقلاب اسلامی مردم ایران ندای "هیهات منا الذله" ای بود که پس از قرن‌ها بار دیگر در جهان طنین انداخت و نوید بخش احیای دوباره جبهه حق علیه باطل شد.

به برکت خون شهدا و با هدایتهای مدبرانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، امروز جمهوری اسلامی پرچمدار مقابله با تمامی سلطه جویی‌ها و زیاده طلبیهای ظالمان و مستکبران عالم و نیز نقطه امید همه مظلومین و مستضعفین شده است.

این جایگاه بی نظیر جمهوری اسلامی موجب شد از همان ابتدا دشمنان انقلاب از هیچ خصومتی علیه مردم ایران فروگذار نکنند و در این میان بی تردید مهم ترین راه مقابله با این خصومت ها، پیشرفت علمی و همه جانبه کشور است که به همت دانشجویان و اساتید این مرز و بوم محقق می شود.

طی یک سال گذشته با امید بستن به کشورهایی معدود شاهد غفلت از پیشرفت کشور در برخی زمینه‌ها بودیم. در این مدت عدم تحقق تعهدات طرف آمریکایی، به ما آموخت به وعده‌های پوچ بیگانگان در رابطه با لغو تحریم‌ها نباید دلخوش باشیم و پیشرفت و رشد شتابنده کشور را به تعویق بیندازیم.

از این رو، ما دانشجویان دانشگاه صنعتی شهید شریف به نمایندگی از جامعه نخبگانی کشور، اعلام می‌داریم بدون دل بستن به وعده های شیطان بزرگ، آماده‌ی حرکت علمی جهادی در زمینه‌ی تخصص و توانایی هایمان برای پیشرفت درون‌زا و هرچه پرشتاب‌تر کشور هستیم و در راه حفظ سرمایه‌های گرانبهایی که ملت ایران برای دستیابی بدان‌ها هزینه‌های بسیاری را متحمل شده، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و همچون احمدی روشن‌ها تا پای جان ایستادگی خواهیم کرد.

همچنین از مسولین محترم تقاضای همکاری و همراهی در مسیر تلاش برای رشد درونزای کشور و احقاق حق توسعه صنعت ‌هسته‌ای فارغ از وعده‌های دروغین مستکبرین داریم.

در این راستا از همگی دانشجویان، نخبگان و اقشار دلسوز جامعه دعوت می‌نماییم تا برای مطالبه‌ این خواسته‌ی به حق ملی در گردهمایی بزرگ "توقف ممنوع" در روز یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ (در آستانه سالگرد توافق ژنو) ، مقابل راکتور تحقیقاتی تهران، به عنوان نمادی از پیشرفت کشور، به ما بپیوندند.

و من الله توفیق"

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری