کد خبر: 10525

گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد پس از چند هفته از قرار گرفتن در دستور کار مجلس، بدون قرائت، برای تکمیل به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع شد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، قرائت گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی، چند هفته است که در دستور کار قرائت در صحن علنی قرار می‌گیرد، اما امروز محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی اعلام کرد که قرائت این گزارش به دلیل درخواست کمیسیون آموزش و تحقیقات برای تکمیل متن تحقیق و تفحص، مجدداً به این کمیسیون ارجاع شد.

به گزارش فارس، این اتفاق در حالی امروز در صحن علنی رخ داد که پیش از این برخی نمایندگان مجلس متن این گزارش تحقیق و تفحص را در اختیار برخی رسانه‌ها قرار داده بودند و متن آن پیش از این در رسانه‌های مختلف منتشر شده است.

این گزارش امروز در حالی برخلاف "روال معمول پارلمان" از دستور کار صحن علنی آن هم پس از چند هفته خارج شد که نامه تقدیر ۱۹۰ نماینده از زحمات میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه قرائت گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد ۳۰ ساله جاسبی رئیس اسبق دانشگاه آزاد، در خانه ملت قرائت شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری