آيت الله مكارم شيرازي بر هراس دشمنان از بسيج 20 ميليون اشاره كرد و گفت: ورود بسيج به ديگر عرصه هاي فرهنگي سياسي و اجتماعي فارغ از عرصه هاي رزمي مبارك است اما هنوز آنگونه كه بايد به طور مناسب از ظرفيت هاي بسيج استفاده نشده است.

به گزارش قم خبر، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازي امروز در دیدار با سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بيان اينكه بسیج یک مسئله‌ای است که بعد از انقلاب اسلامی پایه‌ ریزی شد و قبل از انقلاب خبری از آن نبود، زیرا ضرورت‌های تشکیل این حرکت وجود نداشت، اظهار كرد: بسيج يك حادثه مبارك در انقلاب اسلامي است و برکات زیادی از بسیج دیده شده است و اگر بسیجیان نبودند بسیاری از مسائل در نظام اسلامی زمین می‌ماند.

 

 مرجع تقلید شيعيان دراين ديدار بر هراس دشمنان از بسيج 20 ميليون اشاره كرد و گفت: ورود بسيج به ديگر عرصه هاي فرهنگي سياسي و اجتماعي فارغ از عرصه هاي رزمي مبارك است اما هنوز آنگونه كه بايد به طور مناسب از ظرفيت هاي بسيج استفاده نشده است.

 

آیت‌الله مكارم شيرازي بر افزايش توان رزمي بسيج تاكيد كرد و افزود: دشمنان سعي دارند با تخريب بسيج با اين تفكر مقابله كنند از همين رو بسيج بايد به آموزش هاي عقيدتي مبادرت ورزد.

 

انتهاي پيام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری