کد خبر: 10429

شهید آنیلی در نامه‌ای به پاپ نوشته بود من دوستدار ظهور حضرت مهدی هستم و باید دعا کنیم تا برای ظهور حضرت مسیح اول امام زمان(عج) ظهور کند، چرا که بعد از ظهور حضرت مهدی مسیح خواهد آمد.

به گزارش قم خبر ، حسین قدیری ابیانه مدیر موسسه انجمن بین المللی نخبگان در گفتگو با تسنیم با اشاره به سالگرد شهادت ادواردو آنیلی خاطره‌ای از حجت الاسلام عسگری نماینده سابق مجلس بیان کرد: شهید ادواردو آنیلی در سالهای ۷۲ و ۷۳ در پاریس بود. در نامه‌ای به پاپ با این مضمون نوشته بود که من دوستدار ظهور حضرت مهدی (عج) هستم و باید دعا کنیم تا برای ظهور حضرت مسیح اول امام زمان (عج) ظهور کند. چرا که بعد از ظهور حضرت مهدی (عج)، مسیح خواهد آمد.

قدیری ابیانه تصریح کرد: ادواردو به خاطر اسلام از همه ثروتی که داشت گذشت و حاضر نشد در انتخاب بین ثروت و دین، ثروت را انتخاب کند و اینگونه به سعادت رسید.

مدیر موسسه انجمن بین المللی نخبگان در پایان گفت: یک نشریه انگلیسی نوشت وزیر خارجه تبلیغات ایتالیا در جریان برنامه صهیونیست‌ها برای به شهادت رساندن اردوارد موظف شده بود که در خبرها به گونه‌ای نشان دهند که شهادت او ترور تلقی نشود و او را مسلمان معرفی نکنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری