کد خبر: 10200

ده‌ها نفر از وکلای حقوقی اردن با برگزاری تجمعی در مقر دادگستری اردن در امان، پرچم رژیم صهیونیستی را در اعتراض به تجاوزات اخیر این رژیم در قدس اشغالی، به آتش کشیدند.

به گزارش قم خبر ؛ تسنیم به نقل از پایگاه خبری عمان ۲۴ خبر داد، ده‌ها نفر از وکلای حقوقی اردن صبح امروز یکشنبه در مقر دادگستری این کشور در امان تجمع کرده و با آتش زدن پرچم اسرائیل، اخراج سفیر این رژیم از امان و لغو توافقنامه صلح وادی عربه را خواستار شدند.

تظاهرات کنندگان خشمگین همچنین از اسرائیل خواستند تا جزئیات حادثه قتل «رائد زعیتر» قاضی اردنی را که ۵ ماه قبل توسط نظامیان صهیونیست در نزدیکی پل مرزی ملک حسین به قتل رسید، فاش نماید و تاکید کردند که دولت اردن باید سیر تحقیقات در قضیه قتل وی را اعلام کند.

تظاهرات کنندگان همچنین اخراج سفیر اسرائیل از امان در اعتراض به تجاوزات روزافزون صهیونیست ها علیه مسجد الاقصی را خواستار شدند.

برگزاری این تظاهرات در حالی است که رژیم صهیونیستی با سوء استفاده از سرگرم شدن کشورهای عربی به اوضاع داخلی خود و وضعیت متشنج منطقه همچنان به تجاوزات خود علیه مسجد الاقصی و اجرای طرح‌های یهودی سازی خود در شهر قدس ادامه می‌دهد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری