کد خبر: 10186

عضو کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد گفت: در انعکاس حادثه اسیدپاشی استان اصفهان برخی رسانه‌های داخلی خوراک رسانه‌های بیگانه را تأمین کردند.

به گزارش قم خبر ؛ سیدغلامرضا کاظمی دینان امروز در گفت‌وگو با فارس، با تأکید بر ضرورت توجه رسانه‌ها بر چگونگی انعکاس اخبار در جامعه اظهار داشت: انعکاس برخی از اخبار به شکل غیرمتعارف موجب تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌شود.

عضو کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در ادامه با اشاره به انعکاس اخبار مربوط به حادثه اسیدپاشی در استان اصفهان ابراز داشت: حادثه اسیدپاشی حرکتی بسیار زشت و ناپسند بود و به هیچ عنوان قابل قبول مردم دولتمردان و دین اسلام نیست.

وی ادامه داد: اما در این میان چگونگی اطلاع‌رسانی در رسانه‌های داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی گفت: متأسفانه برخی رسانه‌های داخلی به گونه‌ای اطلاع‌رسانی کردند که موجب رعب و وحشت در جامعه و مردم شدند و در جامعه تشنج ایجاد کردند.

کاظمی دینان افزود: بر همین اساس شاهد بودیم که برخی از رسانه‌های داخلی خوراک رسانه‌های بیگانه را در جریان اسیدپاشی تأمین کردند.

رئیس انجمن روابط عمومی ایران خاطرنشان کرد: این بزرگ‌نمایی در انعکاس حادثه اسیدپاشی توسط برخی از رسانه‌های داخلی موجب شد تا رسانه‌های بیگانه منتظر خوراک رسانه‌های کشور باشند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری