همایش سالروز سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و دوم خرداد ۱۳۷۶ که دوشنبه شب از طرف باشگاه جوانان اصلاح طلب قم، در دفتر مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش قم خبر و به نقل از ایرنا، در این مراسم که بیش از ۲۰۰ نفر از فعالان سیاسی قم، اعضای مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، نمایندگان بیوت برخی از مراجع تقلید و برخی از جوانان و دانشجویان حضور داشتند.
 

* دکتر محمد علی نجفی مشاور رییس جمهوری و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت یازدهم سخنران این مراسم بود.

 

* بنرهایی با موضوع خیر مقدم به بیوت مراجع تقلید و ˈحضور شورای مشورتی اصلاح طلبان قمˈ در محل برگزاری مراسم در سالن اجتماعات مجمع مدرسین و محققین به نمایش درآمد.

 

* در ادامه کلیپی متشکل از ˈ سخنان امام راحل به مناسبت فتح خرمشهرˈ، ˈ تصاویری از زندان‌های دوران شاه و سخنان امام راحل در ارتباط با به بند کشیدن سیاسیون در دوران پهلویˈ، ˈ سخنرانی‌های مختلف سید محمد خاتمی رییس جمهوری پیشین خصوصا سخنرانی وی در سازمان ملل متحد، اعلام حمایت وی از دکتر روحانیˈ، ˈ سخنانی ازˈ آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر حسن روحانیˈ برای حضار پخش شد.

 

* در این مراسم همچنین مرامنامه باشگاه جوانان اصلاح طلب که به صورت طولانی نیز بود قرائت شد.

 

* در ادامه برنامه مجری برنامه بعد از قرائت شعرˈ خرداد برای ما پر از معجزه بود تا قصه آرزوی ما کامل شد، از دوم و سوم سرود شادی، انگار از میان کوچه‌ها نازل شدˈ از دکتر نجفی برای سخنرانی در جایگاه ویژه دعوت کرد، دکتر نجفی با انتقاد از طولانی شدن پخش کلیپ گفت: بخش عمده‌ای از سخنان بنده در این کلیپ بودˈ.

وی ادامه داد: این در واقع کلیپ نبود بلکه فیلم سینمایی بود چون کلیپ حداقل چهار یا پنج دقیقه است نه نیم ساعت. ˈ

در این همایش همچنین سرود یار دبستانی من پخش شد که با همراهی حضار مواجه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری