کد خبر: 10026

امام جمعه غرب تهران با بیان اینکه نیاز دموکرات‌ها و اوباما به توافق جامع هسته‌ای با ایران از هر زمان دیگری آشکارتر شده است، گفت: مذاکرات آتی هسته‌ای در مسقط می‌تواند صحنه امتیازگیری ایران از آمریکایی‌ها باشد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، حجت‌الاسلام یحیی صالح‌نیا در خطبه‌های این هفته نمازجمعه غرب تهران اظهار داشت: زمینه‌سازان ظهور حضرت حجّت (ارواحنا فداه) و فرزندان ملت بزرگ و سربازان شجاع رهبری عزیز در همۀ عرصه ها در حال کسب موفقیّت های پی در پی هستند. عراق، یمن، سوریه، لبنان، فلسطین، کشمیر و دهها نقطه دیگر اکنون صحنه قدرت نمایی رزمندگان اسلام است.

وی با بیان اینکه در جبهه دیپلماسی هم سربازان این ملت در برهه حساسی قرار گرفته اند، تصریح کرد: اینکه تصور شود با توافق هسته ای همه مشکلات ما با غرب حل خواهد شد این تصور باطلی است. این مارهای خوش خط وخال پنج‌گانه که ما می‌بینیم هر روز از یک سوراخ جدید بیرون می‌آیند.

صالح‌نیا افزود: در یکسال گذشته بعد از توافق ژنو غرب و آمریکا نه تنها تحریم‌ها را برنداشتند بلکه بر گستاخی خود افزودند.

وی با عنوان این مطلب که انتخابات اخیر در آمریکا یک شانس ویژه برای دولت است، بیان داشت: نیاز دموکرات‌ها و اوباما به توافق جامع هسته‌ای با ایران از هر زمان دیگری آشکارتر شده و مذاکرات آتی هسته‌ای در مسقط می‌تواند صحنه امتیازگیری ایران از آمریکایی‌ها باشد.

این استاد دانشگاه گفت: من یک معلم هستم و در دانشگاه و حوزه اخلاق تدریس می کنم. نکاتی که عرض می کنم فقط از روی دلسوزی به مسئولین عزیز و مردم بزرگوارمان است. ما قرار بود شیفتگان خدمت باشیم نه تشنگان قدرت، به گردن هم دیگر انداختن ها و برای دشمن خوراک تهیه کردن ها چگونه قابل توجیه است؟

عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: ما همه باید مسابقه بدهیم در سازندگی خودمان (طبق فرموده حضرت آقای بهاء الدینی) و خدمت بیشتر به مردم نه اینکه در قدرت و ثروت مسابقه بگذاریم.

امام جمعه غرب تهران در ادامه خطاب به جوانان بیان داشت: جوانان متدین ما به همه عرصه ها از جمله مدیریت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ، رسانه، هنر، سینما و تئاتر ورود کنند.

حجت الاسلام یحیی صالح نیا در پایان اظهار داشت: اگر همه ما دست به دست هم بدهیم، با هم باشیم، رشد علمی ومعنوی داشته باشیم، به همدیگر امید بدهیم، دست همدیگر را بگیریم، ایران شیعه و ایران امام حسین (علیه السلام) می تواند قدرت اول جهان باشد. خون اباعبدالله(ع) در رگ های ملت ما می جوشد و ما با همین خون، دنیا را خالی از ظلم و ستیز خواهیم کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری