کد خبر: 8463

سعید توکلی با کسب بیشترین رای در مجمع انتخاباتی هیئت انجمن‌های ورزشی قم به مدت ۴ سال رئیس این هیئت ورزشی شد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، مجمع انتخاباتی هیئت انجمن‌های ورزشی قم امروز با حضور رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی در قم برگزار شد و سعید توکلی بار دیگر مسئولیت احراز سمت ریاست این هیئت را بر عهده گرفت.

در مجمع انتخاباتی هیئت انجمن‌های ورزشی قم که با حضور غلامعلی محمدعلی‌پور رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی و سید مهدی غیاثی معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد، صاحبان حق رای در این مجمع از میان 2 نامزد، سعید توکلی را برای ادامه فعالیت برگزیدند.

این مجمع در حالی برگزار شد که در طول چهار سال گذشته سعید توکلی ریاست هیئت قم را بر عهده داشت و دومین‌بار متوالی ریاست این هیئت ورزشی نوپا از زمان آغاز فعالیت آن در چهار سال گذشته به خود توکلی رسید.

سعید توکلی برای احراز دوباره ریاست هیئت انجمن‌های ورزشی محمدرضا صباحی را به عنوان رقیب در مقابل خود داشت که توانست با اختلاف زیادی بر این نامزد پیشی بگیرد و به فعالیت خود در هیئت انجمن‌های ورزشی ادامه دهد.

در این مجمع دو تن از نمایندگان ورزشکاران غایب بودند و بدین‌ترتیب 15 نفر در این مجمع حق رای‌دادن داشتند که در رقابت این دو کاندیدا، 14 نفر رای خود را به نام سعید توکلی و یک نفر به نام صباحی به گلدان انداختند تا توکلی بعد از دوره ریاست چهار ساله خود از 1389 تا 1393، برای مدت چهار سال دیگر تا 1397 به عنوان رئیس این هیئت در استان قم، سکاندار هیئت انجمن‌های ورزشی شود.

هیئت انجمن‌های ورزشی قم در زمره یکی از فعال‌ترین هیئت‌های زیر مجموعه فدراسیون انجمن‌های ورزشی است و مسئولیت توسعه رشته‌های ورزشی جدید یا رشته‌هایی که در سطح کشور ناشناخته هستند را بر عهده دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری