کد خبر: 8355

سفیر ایران در پرتغال در جمع ملی‌پوشان فوتبال ایران، صحبت‌های جالبی را بیان کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، ملی‌پوشان فوتبال کشورمان که اردوی تدارکاتی خود را در پرتغال برگزار کرده است در اقامتگاه حسین غریبی، سفیر ایران در این کشور حاضر شده و ساعاتی را مهمان سفیر بودند و شام را با وی صرف کردند.

غریبی، سفیر کشورمان در پرتغال پس از ابراز خوشحالی از حضور مردان ملی‌پوش فوتبال ایران در لیبسون و آرزوی موفقیت برای آنها در صحبت‌های فوتبالی خود برای شاگردان کارلوس کی‌روش اظهار داشت: زمانی که تیم ملی ایران با آرژانتین بازی داشت در خیابان‌های لیبسون از نزدیک شاهد بودم که پرتغالی‌ها طرفدار تیم ملی ایران هستند و به خوبی حرص و جوش خوردن‌های آنها زمانی که ایران به سمت دروازه آرژانتین حمله می‌کرد را شاهد بودم و جالب اینکه بیشتر هواداران فوتبال در پرتغال از شکست تیم ملی در این دیدار مغموم و ناراحت بودند.

وی که در جمع ملی‌پوشان صحبت می‌کرد یادآور شد: پرتغالی‌ها در صحبت‌هایشان با ما از تیم ملی ایران به عنوان یک تیم درجه ۳ آسیایی یاد می‌کردند اما پس از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نظر آنها برگشت و همه جا صحبت از بازی خوب و قدرتمند تیم ملی در جام جهانی مقابل رقبای مطرح خود بود.

در جریان این نشست صمیمی هوشنگ مقدس، سرپرست تیم ملی در پرتغال ضمن تشکر از سفیر ایران در پرتغال به خاطر حمایت‌های وی از بدو ورود تیم ملی در لیسبون، لوح تقدیری را از طرف فدراسیون فوتبال به غریبی اهدا کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری