سرمربی پرتغالی چلسی از عملکرد داور دیدار تدارکاتی تیمش مقابل وردربرمن انتقاد کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، ژوزه مورینیو پس از شکست ۳ بر صفر مردانش برابر وردربرمن در یکی از دیدارهای تدارکاتی پیش فصل، انگشت اتهام را به سوی هارم اوسمرز، داور بازی نشانه رفت و او را مسبب شکست آبی‌پوشان لندن جلوه داد.

‌مورینیو پس از این بازی که دو گل حریف آلمانی‌اش از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید (یکی از آنها خطای هند در محوطه جریمه چلسی تشخیص داده شد و دیگری به خاطر خطای ناتان آکه روی نیلز پترسون در دقایق پایانی بود) ادعا کرد اوسمرز در تلاش بوده تا هواداران وردربرمن میزبان را بخنداند و بازی را با سیرک اشتباه گرفته بود.

آقای خاص اظهار داشت: من از این بازی هیچ چیز نیاموختم و به آن چیزی که انتظار داشتیم، نرسیدیم. زمانی که تصمیم گرفتیم این بازی را در برمن انجام دهیم،‌ فکر می‌کردیم که یک آزمون سخت در انتظارمان خواهد بود.

مورینیو افزود: انتظار یک بازی سریع و رقابتی را داشتیم اما متأسفانه داور این بازی را با یک سیرک برای هواداران برمن اشتباه گرفته بود! او فکر می‌کرد باید اسباب خنده آنها را فراهم کند و بازی را نابود کرد.

سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان لندن،‌ تصریح کرد: این بازی برای ما می‌توانست یک بازی بی‌عیب و نقص و عالی باشد. من وردربرمن را دوست دارم، چون تیمی سریع، منسجم و قدرتمند در دفاع است. این تیم برای ما یک حریف تدارکاتی بی‌عیب و نقص بود، هرچند نتوانستیم آن بازی را که می‌خواستیم، انجام دهیم.

در این بازی تیبا کورتوا، ‌سنگربان بلژیکی چلسی در نیمه نخست به میدان رفت و اولین بازی خود را برای آبی‌پوشان لندن پس از سه فصل که عقد قراردادش با این تیم می‌گذرد، انجام داد. همچنین دیدیه دروگبا، مهاجم ساحل عاجی چلسی که به تازگی به استمفوردبریج برگشته است، در بین دو نیمه به میدان رفت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری