کد خبر: 14697

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تاکید کرد حمید درخشان تا پایان فصل به عنوان سرمربی سرخپوشان به فعالیتش ادامه خواهد داد. این درحالی است که وی در ابتدای حضورش اعلام کرده بود به دنبال گزینه‌های دیگری است.

به گزارش قم خبربه نقل از مهر، در حالی که پیش از این صحبت هایی مبنی بر برکناری درخشان و احتمال حضور افشین قطبی و برانکو ایوانکوویچ مطرح شده بود، محمدحسین نژادفلاح صبح امروز جمعه اعلام کرد حمید درخشان تا پایان فصل به عنوان سرمربی به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.


محمدحسین نژاد فلاح با اشاره به نتایجی که پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرد، گفت: این دعای مردم بود که اجابت شد تا پرسپولیس نتیجه بگیرد. البته از کادر فنی و بازیکنان هم تشکر می کنم که با تمام وجود تلاش کردند تا این نتایج حاصل شود. واقعا فکر چنین نتایجی را نداشتیم اما همه دیدند که با تعاملی که در باشگاه ایجاد شد، پرسپولیس برای اولین بار بنیادکار را در زمین حریف شکست داد و در هر دو بازی آسیایی خوب هم کار کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به نتایج کسب شده آیا مذاکرات با برانکو و قطبی ادامه پیدا خواهد کرد، عنوان کرد: من کاری که انجام شده را انکار نمی‌کنم. قبلا هم گفته بودم پیش از آمدن من به پرسپولیس مذاکراتی با مربیان دیگر انجام گرفته بود و من هم آن را ادامه دادم. من هم در همان روز اول کاری خودم در باشگاه تاکید کردم که باید با درخشان صحبت کنم که پس از صحبت با او متوجه شدم درخشان مسائل و مشکلات را خارج از تیم می بیند، حتی تغییرات کادر فنی و مدیریتی باشگاه نیز از نظر وی تاثیرگذار بوده اند.

نژادفلاح که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد ادامه داد: من بعد از ظهر همان روز که با درخشان صحبت کرده بودم جلسه دو ساعته ای را با بازیکنان داشتم که همه آنها متفق القول تاکید کردند ما نیاز به فرصت داریم. درحالیکه همان روزها جریان زیادی برای تغییر کادر فنی وجود داشت ما برخلاف مسیر حرکت کردیم و تصمیم گرفتیم حمایت کنیم که خوشبختانه این کار نتیجه داد. من باورم بر این است که حاشیه ها کاملا از تیم دور شده و مشکلات دیگر نیز در حال رفع شدن هستند.

از قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص سرنوشت حمید درخشان تا پایان فصل پرسیده شد که وی در این باره پاسخ داد: آقای درخشان تا پایان فصل در پرسپولیس می ماند و من با تمام وجود از وی حمایت می کنم تا به کار خود ادامه دهم. از این بازیکنان و کادر فنی باید حمایت کرد تا روند خوبی را که در پیش گرفته اند ادامه دهند.

وی درباره درخواست کتبی خود از سازمان لیگ برای تعویق بازی های این تیم، گفت: خواهشی که من دارم این است که در این شرایط به پرسپولیس کمک کنند. ما باید ابتدا با تراکتورسازی بازی کنیم و پس از آن راهی مسجد سلیمان شویم. بعد از این بازی هم به تهران برگردیم تا به عربستان سفر کنیم و مقابل النصر قرار بگیریم که این کار خیلی سخت و دشواری است. البته به ما قول هایی داده اند ولی هنوز تصمیم گرفته نشده است.

نژادفلاح ادامه داد: واقعا اگر دوستان می گویند بازیهای پرسپولیس حکم بازیهای ملی را دارد پس چگونه باید خودشان را نشان بدهند که به ما هم کمک می کنند. ما به اندازه کافی مشکلات مالی داشته ایم، حالا نیاز داریم که کمک کنند تا تیم نتیجه بگیرد چرا که النصر را شکست دهیم صعودمان قطعی می شود. من امیدوارم صدایمان در سازمان لیگ شنیده شود و مسئولان این سازمان خصوصا آقای تاج به این خواسته ما توجه کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری