کد خبر: 11287

رئیس فدراسیون والیبال ایران در اجلاس سالیانه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۵ – ۱۳۹۴ را مجددا قطعی کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از نسیم، در حالی که چندی پیش در کنگره جهانی FIVB میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۵ – ۱۳۹۴ قطعی شده بود، اما به یک باره میزبانی نوجوانان جهان از ایران گرفته و به آرژانتین داده شد و همچنین بنا به دلایلی نا معلوم مسئولان کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام کردند که میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال آینده مجددا در اجلاس هیئت رئیسه AVC مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از این رو محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال که از اعضای اصلی هیئت رئیسه AVCاست، یکشنبه شب به منظور شرکت در جلسه سالیانه این هیات تهران را به مقصد بانکوک تایلند ترک کرد و دیروز در مراسم بازگشایی دفتر AVC در تایلند که با حضور رئیس فدراسیون جهانی انجام شد، طی نشست های جداگانه با روسای فدراسیون های مختلف و دکتر آری گراسا رئیس FIVB و دکتر بن ناصر رئیس AVC موافقت مجدد آن ها را برای میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا جلب کرد.

صبح امروز جلسه هیات رئیسه در مقر AVC در بانکوک تشکیل شد و در خصوص موضوع میزبانی ایران در این رقابت ها هم بحث و بررسی شد و در پایان جمهوری اسلامی ایران به عنوان میزبان قطعی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا معرفی شد.

همچنین شانریت که پیش از این رئیس کمیته مسابقات AVC بود، در این جلسه به عنوان دبیر کل کنفدراسیون والیبال آسیا انتخاب و معرفی شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری