کد خبر: 10600

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: برنامه نود بدون حاشیه ٤ بیننده هم نخواهد داشت.

به گزارش قم خبر به نقل از خبرگزاری فارس،خداداد عزیزی پس از خروج از فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران در مورد دلیل حضورش در فدراسیون گفت: واقعیت این است که چند روز پیش دانشجو مسئول کمیته آموزش فدراسیون به من تلفن کرد و از من خواست که به عنوان یکی از کاندیداها برنامه هایم را برای هدایت تیم ملی جوانان ارائه کنم و من هم ساعت ١٤ آمدم و با معینی و سایر اعضای کمیته آموزش فدراسیون صحبت کردم و نظراتم را گفتم.

وی در مورد اینکه دوست دارد با تیم جوانان کار کند گفت: اگر دوست نداشتم که نمی آمدم. طبیعی است دوست دارم با جوانان کار کنم که به اینجا آمده ام.

وی در مورد اینکه چند درصد برای هدایت تیم جوانان شانس دارد گفت: من که نباید بگویم چند درصد شانس دارم. من نظراتم را گفتم و برنامه هایم را با آنها بیان کردم.

عزیزی در مورد اینکه در صورت تغییر و تحول در کمیته آموزش ممکن است آنها با اسم خداداد عزیزی بازی کرده باشند زیرا این فدراسیون ثبات زیادی ندارد گفت: فکر نمی کنم این گونه باشد آیت اللهی و نبی هستند. اینکه دانشجو می خواهد برود یا بماند به من ارتباطی پیدا نمی کند. من نظراتم را گفتم اگر به نتیجه برسیم با هم کار می کنیم.

بازیکن سابق تیم ملی در مورد اینکه چه نظراتی به فدراسیون داده گفت: یکی از چیزهایی که من به فدراسیون گفتم این بود که مادر زمینه تیم های پایه مشکل داریم. ما که همه جور قانونی در لیگ برتر پیاده می کنیم. این قانون هم بگذاریم که دو بازیکن جوان در فهرست ١١ نفره تیم ها قرار بگیرند نه در فهرست ١٨ نفره. اگر این کار انجام شود هر هفته که ٨ بازی انجام می شود ٥٠، ٦٠ بازیکن جوان در لیگ برتر بازی می کنند. یکی از مشکلات تیم های جوانان و پایه ما همین است که بازیکنان آنها یا در باشگاهی حضور ندارند یا آنکه در باشگاه های خود ذخیره هستند و کسی آنها را نمی بیند و به آنها بازی نمی رسد اگر این قانون وضع شود به بازیکنان جوان میدان داده می شود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در مورد پیروزی تاریخی ٦ بر ٢ مقابل کره جنوبی گفت: آن پیروزی یک اتفاق بود دیگر از این اتفاق ها رخ نمی دهد و ما نمی توانیم ٦ گل به کره بزنیم.شاید آنها بتوانند ٦ گل به ما بزنند.

عزیزی در مورد اینکه نظرش در مورد حضور کی روش در تیم ملی گفت: اکنون که کی روش قرارداد بسته و کار تمام شده است چاره ای نداریم جز اینکه حمایتش کنیم. کار ما در جام ملت ها بسیار سخت است. اینکه ما با تیم های عربی هم گروه هستیم هم خوب است هم بد. از نظر فوتبالی از آنها جلوتریم اما از نظر جنگ های روانی آنها از ما جلوترند. فوتبال امارات در ٤، ٥ سال گذشته از زمین تا آسمان با گذشته فرق کرده. بحرین هم همیشه برای ما مشکل ُاز بوده و قطر هم تیم خوبی است.

وی افزود: با این تیم عجیب و غریب کره جنوبی کار سختی داریم شاید آنها فردا به ما ببازند اما کره در یک تورنمنت خوب ظاهر می شود و نه در تک بازی. استرالیا و ژاپن هم هستند.

بازیکن سابق تیم ملی در مورد زندان رفتن مایلی کهن به خاطر شکایت دایی گفت: در هر خانواده ای دعوا هست اما نه به این حالت ما شاگردان حاجی مایلی و دوست علی دایی هستیم نباید این اتفاق می افتاد. هیچ کس به این اتفاق راضی نبود. در فوتبال ما همه چیز حاشیه شده است. برنامه نود که پربیننده ترین برنامه فوتبال است فقط حاشیه است. اگر حاشیه هایش را کنار بگذارد ٤ بیننده هم نخواهد داشت چون به فوتبال توجهی نمی کند. مدام در مورد این مسائلی صحبت می کند که چرا فلانی شلوارش آن رنگی است چرا او این حرف ها را زده و فوتبال ما فقط حاشیه شده است و در این حاشیه ها کسی به بازیکنان جوان امید بهایی نمی دهد و اهمیتی به آنها داده نمی شود.

عزیزی تصریح کرد: اگر من با فدراسیون به توافق برسم و سرمربیگری تیم ملی جوانان را قبول کنم یکی از شرایطم این است که به جوانان توجه شود. من گفتم اگر حمایت کنند کار می کنم البته این را بگویم که تیم ملی جوانان قبلی به خوبی حمایت شد و ٤٠، ٥٠ بازی خارجی و ٣٠ بازی داخلی داشت اما اینکه این تیم نتیجه نگرفت از بدشانسی دوستی مهر بود.

گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان در مورد اینکه کی روش هم باید بر روی کار او نظارت کند یا نه گفت: فکر نمی کنم تیم ملی جوانان با بزرگسالان کاری داشته باشد اما اگر قرار است کی روش هم نظارت کند او هم یک نظارت بکند. از نظر فنی هیچ کس نمی تواند بگوید کی روش آدم کوچکی است هرچند خیلی از نظر فنی به فوتبال ما اضافه نکرده است اما او هرچه باشد کی روش است و اگر نظر بدهد و نظارت کند خوب است چراکه نه هم برای جوانان ما خوب است و هم برای ما.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری