کد خبر: 10598

بلیت فروشی برای دربی به شکل الکترونیک از روزهای گذشته آغاز شده است و تا این لحظه تعداد ۴۰۹۳۵ بلیت باقی مانده است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس و بنابر اعلام دست‌اندرکاران فروش بلیت، در حال حاضر خریداری بلیت تنها توسط دارندگان کارت عضویت یا همان کارت بلیت الکترونیک دائم میسر است. بلیت‌ها برای جایگاه غرب، روبروی جایگاه طبقه اول، پشت دروازه‌ها و طبقه دوم به ترتیب ۱۵۰۰۰، ۸۵۰۰، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ تومان خواهد بود. هزینه دریافت این کارت‌ها نیز ۵۰۰۰ تومان است که تنها یک بار پرداخت می‌شود.

نرخ بلیت برای افرادی که این کارت را نداشته باشند و با کارت ملی اقدام به خرید کنند نیز به ترتیب یاد شده، ۱۸۰۰۰، ۱۱۰۰۰، ۹۰۰۰ و ۷۰۰۰ تومان است که البته هنوز امکان انجام آن برای دربی فراهم نشده است و در این ارتباط با توجه به استقبال دارندگان کارت‌های عضویت پس از بازی ایران و کره جنوبی تصمیم‌گیری خواهد شد.

در سایت فروش بلیت الکترونیک آمده است: افرادی که نسبت به خرید کارت دائمی اقدام می‌کنند برای دریافت کارت‌های خود می‌توانند به مجموعه درفشی‌فر، کمپ ناصر حجازی و ورودی‌های غربی و شرقی ورزشگاه آزادی در روز برگزاری بازی‌ها مراجعه کنند. در این ارتباط مسئولان شرکت افق سبز به سایت رسمی باشگاه اعلام کردند؛ برای این منظور، دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال، روبروی ورودی مجموعه ورزشی شیرودی در مرکز شهر نیز در نظر گرفته شده است و قرار است برای دسترسی آسانتر اهالی شرق تهران، امکان ارائه کارت‌ها به متقاضیانی که از طریق سامانه اقدام کرده‌اند در ورزشگاه تختی نیز فراهم شود.

همچنین اعلام شد؛ متقاضیان تا ساعت ۱۷ روز شنبه یکم آذر فرصت دارند در صورت ثبت نام با مراجعه به این مراکز، کارت‌های خود را دریافت کنند و البته در صورت خریداری بلیت از طریق این کارت‌ها، تنها با در اختیار داشتن آنها، امکان ورود به ورزشگاه را وجود دارد. پس تا زمانی که کارت خود را دریافت نکرده‌اید از خریداری بلیت از طریق کد ۱۶ رقمی این کارت‌ها اقدام نکنید.

همچنین در صورت باز شدن سیستم خریداری بلیت بازی از طریق کارت ملی برای دربی، تماشاگران تنها با کارت ملی و ارائه آن به بارکدخوان مستقر در وروردی ورزشگاه امکان ورود خواهند داشت.

طبق آخرین اعلام در حال حاضر جایگاه غربی ورزشگاه آزادی فقط ۶۶۰ جای خالی دارد و جایگاه شرقی (روبروی جایگاه) نیز امکان جذب ۲۰۰۰ تماشاگر را خواهد داشت و جایگاه پشت دروازه‌های طبقه اول نیز نزدیک به ۱۱۵۰۰ جای خالی دارد.

هواداران برای تهیه بلیت بازی‌ها می‌توانند از طریق سایت footballetiket.ir یا درگاه این سامانه در سایت سازمان لیگ اقدام کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری