کد خبر: 9040

مشکلات پیش آمده بین باشگاه پرسپولیس و شرکت بهنام پیش رو کیش اسپانسر باشگاه تا جایی پیش رفت که بنرهای تبلیغاتی این شرکت از محل تمرین سرخپوشان جمع شد؛ موضوعی که به منزله قطع همکاری طرفین پیش از رسیدن به هفته دوازدهم لیگ تلقی می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، مشکلات باشگاه پرسپولیس و اسپانسر باشگاه از همان ابتدای کار و زمان مدیریت علیرضا رحیمی مدیرعامل پیشین سرخپوشان آغاز شد ولی با جدایی رحیمی از باشگاه انتظار می‌رفت این مشکلات کاهش یافته و اوضاع مالی پرسپولیس بهبود یابد.

با این حال با انتخاب بهروز منتقمی به عنوان سرپرست باشگاه، نه تنها مشکلات کاهش نیافت که بعد از تیره شدن روابط حمیدرضا سیاسی با اسپانسر، مشکلات طرفین عمیق‌تر شد. این موضوع تا جایی پیش رفت که باشگاه پرسپولیس روز شنبه با حذف معاونت اقتصادی که همان نماینده اسپانسر در باشگاه محسوب می‌شد، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد "آنچه به عنوان تخلیه اتاق اسپانسر عنوان شده است، در واقع تغییر کاربری معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی باشگاه بوده است".

مسئولان باشگاه بعد از آن بلافاصله بنرهای شرکت بهنام پیش رو کیش را از ورزشگاه درفشی فر که محل تمرین سرخپوشان است را جمع کردند تا جنگ طرفین کاملا عیان شود. این شرکت هم در بیانیه‌ای نسبت به تصمیمات باشگاه پرسپولیس اعتراض کرد: "شاید لازم است مسئولان باشگاه قرارداد را دوباره بخوانند و تعهداتشان را مرور کنند. با این کارها دیگر کدام بخش خصوصی‌ جرات می‌کند وارد فوتبال شود؟ آقایان قطعاً قرارداد را نخوانده‌اند که مدعی می‌شوند می‌خواهند مستقلاً کمیسیون اقتصادی تشکیل دهند؛ که به روشنی با مفاد قرارداد در تعارض است".

با این تفاسیر همکاری باشگاه پرسپولیس و شرکت انحصاری بهره برداری باشگاه را باید تمام شده دانست و باشگاه به دنبال جایگزین کردن یک اسپانسر دیگر است. موضوعی که البته سخنگوی باشگاه پرسپولیس آنرا تکذیب و تایید نمی‌کند. مهدی خواجه وند در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: اسپانسر در یک دوره‌ای با ما همکاری داشت و مبالغی را هم به باشگاه آورد. ما با این فکر که اسپانسر متضرر نشود به موضوع نگاه می‌کنیم.

وی افزود: ما هر نوع تعامل که لازم بود با تاکید وزارت ورزش مبنی بر حمایت از بخش خصوصی انجام دادیم و رعایت حال آنها را کردیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه اتفاقات روز گذشته به منزله قطع همکاری طرفین است، گفت: هنوز چیزی اعلام نشده است. چه کسی اینرا اعلام کرده؟!

خواجه وند در خصوص دلیل جمع کردن بنرهای اسپانسر تاکید کرد: یک وقت‌هایی لازم است که هشدارهایی داده شود!

وی تاکید کرد که تکلیف اسپانسر با باشگاه امروز یکشنبه مشخص خواهد شد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اسپانسر تاکنون حدود ۱۰ میلیارد در این باشگاه هزینه کرده است، در پاسخ به این سئوال که اسپانسر بعدی پرسپولیس انتخاب وزارت ورزش خواهد بود یا هیات مدیره باشگاه، گفت: قطعا اعضای هیات مدیره اسپانسر را انتخاب خواهند کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری