کد خبر: 8890

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه توزیع بسته‌های امنیت غذایی از هفته جاری آغاز خواهد شد، گفت: اعتبارات توزیع این بسته‌ها تأمین شده است.

به گزارش قم خبر ، علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه در مرحله نخست از توزیع بسته‌های امنیت غذایی حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از نیازمندان، مددجویان کمیته امداد در بهزیستی از این تسهیلات استفاده کردند، اظهار داشت: در مرحله دوم نیز بنا داریم ۵۰۰ هزار نفر به تعداد افراد دریافت کننده بسته‌های امنیت غذایی اضافه کنیم.

وی تصریح کرد: در مرحله دوم با هماهنگی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مرکز آمار و سایر دستگاه‌ها شناسایی افراد نیازمند و کم درآمد آغاز شده است که در هفته جاری توزیع بسته‌های غذایی آغاز خواهد شد.

ربیعی با بیان اینکه دولت یازدهم توجه ویژه‌ای را به اقشار کم درآمد و نیازمند دارد، گفت: در ابتدای سال پیش‌بینی کردیم که در ۴ مرحله بسته‌های امنیت غذایی را به نیازمندان، مددجویان دستگاه‌های حمایتی توزیع کنیم که این کار تا پایان سال عملیاتی خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: اقلام در نظر گرفته شده برای بسته‌های امنیت غذایی، پروتئینی و لبنی هستند که به زودی نحوه توزیع آنها به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری