کد خبر: 8486

اولین همایش «اقتصاد بدون ربا» به همت گروه اقتصاد پاک و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه تهران، با حضور دکتر توتونچیان و حجت‌الاسلام​ والمسلمین ​دکتر مصباحی‌مقدم، ۲۲ مهرماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش قم خبر ؛ این همایش به همت گروه «اقتصاد پاک» و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از ساعت ۱۵ الی ۱۸ روز ۲۲ مهرماه در تالار جوزی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دکتر توتونچیان، استاد دانشگاه الزهرا، عضو تیم نگارنده قانون بانکدرای بدون ربا در سال ۶۲ و برنده کتاب سال جمهوری اسلامی برای کتاب «پول و بانکداری اسلامی و مقایسه آن با نظام سرمایه‌داری» و همچنین حجت‌السلام والمسلمین دکتر مصباحی‌مقدم، اقتصاددان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی​، از سخنرانان این همایش هستند.

در این همایش علاوه بر سخنرانی اساتید حوزه اقتصاد، مستند «فاکتور صوری» در حوزه بانکداری بدون ربا با همکاری مرکز سفیرفیلم سازنده اثر به نمایش درخواهد آمد.

مقالات ارسال شده به همایش اقتصاد بدون ربا توسط موسسه ایتان و همچنین جمعی از فارغ التحصیلان اقتصادی دانشگاه صنعتی شریف داوری شده است و به مقالات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری