مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت برنامه‌های ورزشی تابستان ۹۳ با حضور مدیر کل ورزش و جوانان قم و تنی چند از اهالی ورزش قم برگزار شد.

به گزارش قم خبر ، مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت برنامه‌های ورزشی تابستان 93 به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان، مسئولان هیئت‌های ورزشی، مسئولان استانی و ورزشکاران فعال در رشته‌های مختلف طرح اوقات فراغت برگزار شد.

در این مراسم که در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار شد ورزشکاران و خانواده‌های حاضر در برنامه‌های ورزشی پایگاه‌های اوقات فراغت نیز حضور داشتند و در آن برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی نظیر ورزش باستانی، نمایش دوچرخه‌سواری، نمایش رشته پارکور، اجرای برنامه فرهنگی توسط گروه ناشنوایان، نمایش ورزش‌های رزمی، کونگ‌فو و ووشو و نمایش بازی‌های بومی و محلی اجرا شد.

بخش پایانی مراسم اختتامیه برنامه‌های ورزشی پایگاه‌های اوقات فراغت تابستان 1393 در سالن ورزشی شهید حیدریان قم به رژه تیم‌های منتخب فعال در طرح اوقات فراغت نظیر تنیس، بسکتبال، اسکیت، پینگ‌پنگ، فوتبال، رزمی، کونگ‌فو و.. اختصاص داشت.

طرح اوقات فراغت چند سالی است که به صورت گسترده در سطح کشور برگزار می‌شود و امسال نیز با همکاری دستگاه‌های مختلف دولتی از یک سو و هیئت‌های ورزشی قم از سوی دیگر برگزار شد و پیش بینی می‌شود این برنامه‌ها سال به سال پربار‌تر شود.

امسال برای نخستین بار سامانه طرح ملی غنی سازی اوقات فراغت راه اندازی شد که فعالیت‌های این طرح در این سامانه در حوزه‌های مختلف به تفکیک استان‌ها و ارگان‌های متولی مشخص شده و وزارت ورزش و جوانان فعالیت استان‌ها را در سامانه اوقات فراغت رصد می‌کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری