کد خبر: 6265

کارگردان انیمیشن «ماجرای آدمک» از تولید سری جدید این مجموعه با موضوعاتی همچون اقتصاد مقاومتی، دفاع مقدس و ... خبر داد و گفت که این مجموعه در قالب فضایی شبیه به تیزر در ۲۶ قسمت یک دقیقه‌ای تولید می‌شود.

به گزارش قم خبر ؛ امیر سحرخیز از تولید سری سوم انیمیشن «ماجرای آدمک» به تهیه کنندگی مرکز پویانمایی صبا خبر داد و به مهر گفت: تولید سری سوم این انیمیشن در قالب یک مجموعه ۲۶ قسمتی تا یک ماه دیگر به پایان می‌رسد.


وی ادامه داد: فرهنگ کتابخوانی، محیط زیست، اقتصاد مقاومتی، دفاع مقدس از جمله موضوعات این ۲۶ قسمت هستند. هر قسمت یک دقیقه است و فضایی شبیه وله یا تیزر دارد.

کارگردان این مجموعه از انیمیشن‌های یک دقیقه‌ای درباره فضای این کار توضیح داد: این مجموعه دیالوگ ندارد و طرح‌ها بیشتر مفهومی هستند. فضای کار به گونه ای است که فانتزی بودن آن هم مخاطب کودک را جذب می‌کند و هم کار مفهومی آن مخاطب بزرگسال را، بنابراین شاید نتوان برای این کار گروه سنی مشخص کرد.

سحرخیز درباره شخصیت‌های این مجموعه نیز عنوان کرد: تکنیک این انیمیشن به شکل سه بعدی است و کاراکترها چشم و دهان ندارند بلکه از فرم ساده‌ای برای شخصیت‌های آنها استفاده شده که شبیه طراحی‌های خطی است چون تمرکز در این مجموعه بیشتر روی انیمیت و متحرک‌سازی است.

وی ادامه داد: درواقع بیشترین زمان و انرژی که برای این کار صرف شد نگارش طرح بود و انیمیت سازی آن چون وقتی شما از ابزار دیالوگ استفاده نمی‌کنید و شخصیت‌ها فرم ساده و خطی دارند باید بتوان موضوع را به شکلی دیگر در یک دقیقه بیان کرد.

این کارگردان انیمیشن در پایان درباره عوامل انیمیشن «ماجرای آدمک» و پخش آن عنوان کرد: یک گروه ۲ نفره نگارش متن و فیلمنامه این اثر را بر عهده داشتند و حدود ۵ نفر هم کار طراحی شخصیت، انیمیت و تولید و همچنین ۲ نفر هم تدوین و کامپوزیت و ... بر عهده گرفتند. این مجموعه ابتدا از شبکه پویا و سپس به صورت میان برنامه از دیگر شبکه‌ها روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری