کد خبر: 6025

مدیرعامل اتحادیه سازما‌ن‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: در راستای نظارت بر عملکرد صحیح مراکز معاینه فنی، ۱۰ مرکز معاینه فنی استان تهران که تخلفاتی داشتند فعلاً فعالیت آنها متوقف شده است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، سیزدهمین مجمع عمومی سالانه اتحادیه‌ سازمان حمل و نقل کشور امروز برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیر عامل اتحادیه سازما‌ن‌های حمل و نقل همگانی کشور اظهار داشت: در سال ۹۳ بنا داریم به سمت فعالیت‌های فرهنگی و زیربنایی حرکت کنیم، در گام اول ارزیابی عملکرد به اتحادیه تفویض شده است تا بتوان در راستای استقلال سازمان‌ها مثمر ثمر بود.

وی ادامه داد: در بحث فرهنگی جامعه هدف سازمان‌های ما، بهره‌برداران و رانندگان در نگاه ملی است.

مدیرعامل اتحادیه سازما‌ن‌های حمل و نقل همگانی کشور با اشاره به نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی بیان کرد: در راستای کاهش هزینه‌ها حذف کاردان‌های فنی انجام شد اما پلیس از این کار انتقاد داشت در حالی که کار ما درست بود.

قیصر اضافه کرد: در راستای نظارت بر عملکرد صحیح مراکز معاینه فنی، به تازگی ۱۰ مرکز معاینه فنی استان تهران که تخلفاتی داشتند فعلاً فعالیت آنها متوقف شده است.

وی با تأکید بر اینکه باید توجه به سیستم حمل و نقل همگانی افزایش یابد، گفت: در حوزه‌های کاری فرهنگی باید اطلاع‌رسانی دقیق انجام شود.

مدیرعامل اتحادیه سازما‌ن‌های حمل و نقل همگانی کشور بیان کرد: با توجه به آنکه زیربنای توسعه اقتصادی و رفاه اجتماعی در گروه حمل و نقل است، حرکت مستمر خودروهای فعال در ناوگان عمومی نظیر تپش منظم قلب حیات را تضمین می‌کند.

قیصر بیان کرد: زیرساخت‌های لازم و سیاست‌های حمایتی کلان همسو با وضعیت حمل و نقل و ترافیکی است،همواره از سوی مدیران راهکارهایی نوین برای بهبود امور حمل و نقل،‌ افزایش ایمنی، کاهش مصرف سوخت و کاهش تولید آلاینده‌های زیست محیطی ارائه می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه سازما‌ن‌های حمل و نقل همگانی کشور بیان کرد: ایجاد زیرساخت‌های لازم و اجرای سیاست‌های حمایتی کلان یک بخش از مقدمات است و بخش دیگر در نحوه تصمیم‌گیری و مدیریت شهری نهفته است.

قیصر بیان کرد: به طور قطع امروز هر تصمیم و برنامه‌ای که اتخاذ می‌شود اگر همسو و یکپارچه با سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه حمل و نقل عمومی کشور باشد می‌توان امیدوار بود که ساکنان کنونی و آینده‌ شهرها با مشکلات کمتری در حمل و نقل مواجه باشند.

مدیرعامل اتحادیه سازما‌ن‌های حمل و نقل همگانی کشور تاکید کرد: اتحادیه رسالت خود می‌داند که با ذکر قوانین و دستور‌العمل‌ها چراغ راهکارهای قانونی و اصولی را روشن نگه‌دارد و مشکلات و مسائل فعالان این حوزه را در سایه مقررات و دستور العمل‌ها رفع کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری