کد خبر: 5047

یک روز پس از انتشار نامه مشترک وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل بانک مرکزی به رئیس‌جمهوری در خصوص پرداخت وام خرید با سود یارانه‌ای، نرخ اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن در همه سررسیدها افزایش یافت.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، در معاملات امروز بازار فرابورس هر برگه اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن فروردین ۹۳ با ۴۵ صدم درصد افزایش ۹۵ هزار و ۷۳۳ تومان معامله شد.

قیمت هر ورق حق تقدم تسهیلات مسکن دیماه ۹۲ نیز با ۸۱ صدم درصد رشد به ۹۵۶ هزار و ۶۳۸ ریال رسید. نرخ هر ورق اوراق حق تقدم مسکن بهمن ۹۲ نیز با رشد یعنی ۱.۱۳ درصد به ۹۶۲ هزار و ۴۰۹ ریال افزایش یافت.

قیمت هر برگه اوراق حق تقدم مسکن اسفند ۹۱ نیز با ۸۲ صدم درصد رشد به ۹۵۲ هزار و ۸۹۷ ریال رسید، قیمت هر ورق تهسیلات مسکن آبان ۹۱ با ۱.۷۲ درصد رشد به ۹۵۶ هزار و ۵۵۹ ریال افزایش یفات.

همچنین نرخ اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن شهریور ۹۱ و بهمن ۹۱ نیز به ترتیب با ۱.۳۲ و ۱.۱۵ درصد رشد به ۹۴۸ هزار و ۶۰ و ۹۵۲ هزار و ۵۷۸ ریال افزایش یافت.

به گزارش تسنیم، در معاملات روز گذشته اوراق حق‌تقدم تسهیلات مسکن نرخ‌ها نسبت به روز پیش از آن تغییر چندانی نداشت، اما امروز قیمت اوراق حق تقدم در همه سررسیدها افزایش یافت. اتفاقی که عامل اصلی آن نامه‌نگاری وزیر راه و شهرسازی و رئیس کل بانک مرکزی به رئیس‌جمهوری با موضوع افزایش تهسیلات خرید مسکن ارزیابی می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری