مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم گفت:با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان ۱۹۰ کیلومتر از جاده های منتهی به استان قم تعمیر و بازسازی می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، اکبر سلیمیان مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم در آستانه روز خبرنگار صبح امروز از دفتر خبرگزاری تسنیم در قم بازدید کرد.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار رسالت رسانه ها را در اطلاع رسانی صحیح به مردم مهم و روشنگرانه ارزیابی و اظهار کرد: مردم باید در جریان کارهایی که نظام در راستای خدمت رسانی مطلوب انجام می دهند قرار بگیرند.

وی افزود: مسئولان در نظام اسلامی همه تلاش خود را به کار می گیرند تا مردم در آسایش و رفاه باشند و از تمام امکانات برای عمران و آبادانی کشور بهره می برند.

سلیمیان با اشاره به اقدامات راهداری استان قم با بیان اینکه با احداث جاده راهداری  که معمولا نگهداری راه ها از قبیل علائم، خط کشی، تعمیرات گاردریل و روشنایی شروع می شود، تصریح کرد: راهداری از جمله مجموعه هایی است که فعالیت مستمر دارد و هر زمان که ضرورت ایجاب کند باید جاده ها تعمیر و تجهیز شوند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم با بیان راهداری به طور مستقیم با جان و مال مردم در ارتباط است گفت: گشت های راهداری به صورت مستمر در جاده ها فعالیت دارند و تلاش ما این است که زائران و مسافران با خاطری خوش از استان بروند.

وی با اعلام خبر احداث هر 5 کیلومتر یک پارکینگ استاندارد در جاده های منتهی به استان، خاطرنشان کرد: برنامه 2 ساله ای در راستای تعمیر روکش آسفالت جاده ها با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد تومان برای کلیه محورهای شریانی در نظر گرفته شده است که براین اساس 190 کیلومتر از جاده های منتهی به استان تعمیر و بازسازی می شود.

سلیمیان عنوان کرد: مجموعا پروژه های راهداری در بخش خصوصی 300 نفر مستقیم و غیرمستقیم مشغول کار هستند و 200 نفر نیز پرسنل راهداری را تشکیل می دهند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم با بیان اینکه از مهمترین کارهایی که این دستگاه انجام داده است بازیافت گرم در محل است که بر اساس آن روکش آسفالت ترمیم می شود، اظهار کرد: در این روش آسفالت قدیمی جاده ها با موادی طبق استاندارد به حالت جدید با کیفیت برابر بازیافت و استفاده می شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری