کد خبر: 14449

در حالی قرار بود پیش‌قرارداد مسکن مهر حدود ۶۰۰ نفر از متقاضیان پردیس شهریورماه امسال به آنها تحویل شود که با گذشت حدود ۶ ماه، شرکت عمران این شهر اقدامی در این زمینه انجام نداده و متقاضیان هنوز در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، یکی از متقاضیان مسکن مهر با بیان این‌که از مردادماه امسال پیگیر دریافت پیش‌قرارداد واحد مسکن مهرم هستم به تسنیم، گفت: پس از اعلام شرکت عمران پردیس برای واریز مابقی آورده جهت انتخاب واحد حدود ۲۷ میلیون تومان به حسابم واریز کردم.

وی ادامه داد: پس از این‌که واحد مسکن را انتخاب کردم کارگزاری مسکن مهر پردیس به متقاضیان گفت برای دریافت پیش‌قرارداد واحد مسکونی ۲۰ روز دیگر مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: این در حالی بود که چند روز مانده به زمان مراجعه متقاضیان، از کارگزاری‌ با بنده تماس گرفتند و گفتند که آماده شدن پیش‌قرارداد زمان می‌برد و فعلا مراجعه نکنید تا به شما اطلاع می‌دهیم.

متقاضی مسکن مهر پردیس در ادامه با بیان این‌که بارها به شرکت عمران پردیس مراجعه کرده و حتی با مدیران این شرکت نیز در رابطه با پیش‌قرارداد واحدها صحبت کرده‌ام بیان کرد:‌ با وجود آن‌که مدیران شرکت عمران قول پیگیری و حل این مشکل را دادند اما متاسفانه تاکنون وعده‌های داده شده در این زمینه محقق نشده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری